17 Najlepších Plemien Žihľavových Psov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahŽihľavové psy sú inteligentné, oddané a veľmi milujúce. Pozrite sa na náš zoznam, aby ste našli svojho nového najlepšieho priateľa.A brindle dog

Žihľavové psy sú inteligentné, oddané a veľmi milujúce. Sú to skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Ak hľadáte nového najlepšieho priateľa, pozrite sa na náš zoznam.A brindle Bullmastiff dog

1. Labrador Retriever

Labrador Retriever je jedným z najobľúbenejších plemien psov na svete. Sú inteligentní, oddaní a veľmi milujúci. Sú tiež veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov.

Brindle Boxer sniffing the grass

2. Golden Retriever

Golden Retriever je ďalším obľúbeným plemenom žihľavových psov. Sú inteligentní, oddaní a veľmi milujúci. Sú tiež veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov.brindled great dane

3. Chesapeake Bay Retriever

Chesapeake Bay Retriever je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.American Staffordshire Terrier

4. Flat Coated Retriever

Flat Coated Retriever je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

treeing tennessee brindle

5. Curly Coated Retriever

Curly Coated Retriever je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.Plott

6. Nova Scotia Duck Tolling Retriever

Nova Scotia Duck Tolling Retriever je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

17 Najlepších Plemien Žihľavových Psov je veľmi obľúbených medzi milovníkmi psov. Sú to inteligentné, oddané a veľmi milujúce plemená, ktoré sú veľmi obľúbené pre svoju vernosť a láskavosť. Ak ste milovníkom psov, určite by ste mali poznať tieto plemená.

Môžu mačky jesť rezance ramen? Je to otázka, ktorú si mnohí ľudia kladú. Odpoveď je, že mačky môžu jesť rezance ramen, ale je to veľmi nezdravé pre nich. Ak chcete, aby vaša mačka bola zdravá, mali by ste jej dať zdravé potraviny. can cats eat noodles .

Korejské mená pre mačky sú veľmi populárne. Sú to krásne mená, ktoré sú veľmi výnimočné a originálne. Ak hľadáte krásne meno pre svoju mačku, určite by ste mali skontrolovať korean cat names .

Brindle jack russell terrier

7. Irish Water Spaniel

Irish Water Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

brindle greyhound

8. American Water Spaniel

American Water Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

staffordshire bull terrier

9. English Springer Spaniel

English Springer Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

Brindle-colored Akita Inu dog

10. Welsh Springer Spaniel

Welsh Springer Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

Brindle Dachshund

11. Clumber Spaniel

Clumber Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

Brindle Cane Corso puppy staying on a trampoline

12. Sussex Spaniel

Sussex Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

Brindle Mountain Cur dog

13. Field Spaniel

Field Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

anatolian shepherd

14. Cocker Spaniel

Cocker Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

american bulldog brindle

15. Brittany Spaniel

Brittany Spaniel je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

brindle cardigan welsh corgi dog sitting on a path in the park

16. Vizsla

Vizsla je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

Cursinu rescue dog with sandy nose at beach

17. Weimaraner

Weimaraner je veľmi inteligentné a oddané plemeno. Sú veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Sú tiež veľmi milujúci a oddaní.

Ak hľadáte nového najlepšieho priateľa, pozrite sa na náš zoznam. Každé plemeno má svoje vlastné vlastnosti a charakteristiky, takže si môžete vybrať to, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám a životnému štýlu.

Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa žihľavových psov, navštívte American Kennel Club alebo Petfinder pre viac informácií.

Záver

Žihľavové psy sú inteligentné, oddané a veľmi milujúce. Sú to skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov. Ak hľadáte nového najlepšieho priateľa, pozrite sa na náš zoznam. Každé plemeno má svoje vlastné vlastnosti a charakteristiky, takže si môžete vybrať to, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám a životnému štýlu.

FAQ

Aké sú najlepšie plemená žihľavových psov?

Najlepšie plemená žihľavových psov sú Labrador Retriever, Golden Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Flat Coated Retriever, Curly Coated Retriever, Nova Scotia Duck Tolling Retriever, Irish Water Spaniel, American Water Spaniel, English Springer Spaniel, Welsh Springer Spaniel, Clumber Spaniel, Sussex Spaniel, Field Spaniel, Cocker Spaniel, Brittany Spaniel, Vizsla a Weimaraner.

Sú žihľavové psy dobrí spoločníci?

Áno, žihľavové psy sú veľmi dobrí spoločníci. Sú inteligentní, oddaní a veľmi milujúci. Sú tiež veľmi energickí a radi sa zapájajú do rôznych aktivít. Sú skvelí spoločníci pre rodiny s deťmi aj pre jednotlivcov.

Aké sú náklady na starostlivosť o žihľavového psa?

Náklady na starostlivosť o žihľavového psa závisia od plemena, veľkosti a zdravotného stavu psa. Náklady na kŕmenie, veterinárne ošetrenie, školenie a príslušenstvo sa môžu líšiť. Odhadované náklady na starostlivosť o žihľavového psa sú približne 1 000 až 2 000 dolárov ročne.