25 Zmiešaných Plemien Pitbullov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahPitbull je jedným z najobľúbenejších plemien psov na svete. Sú obľúbené pre svoju inteligenciu, láskavosť a silu. Existuje veľa zmiešaných plemien pitbullov, ktoré sú obľúbené pre svoje vlastnosti. Tu je zoznam 25 najobľúbenejších zmiešaných plemien pitbullov.pitbull

1. Pitador

Pitador je zmiešané plemeno pitbulla a labradora. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.Divider 8

2. Bullador

Bullador je zmiešané plemeno pitbulla a labradora. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

Pit Chow_

3. Pitsky

Pitsky je zmiešané plemeno pitbulla a sibírskeho huskyho. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.pitweiler

4. Pitsa-Poo

Pitsa-Poo je zmiešané plemeno pitbulla a pudla. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

25 Zmiešaných Plemien Pitbullov je veľmi obľúbeným plemenom psov. Ich inteligencia, sila a láska k ľuďom robia z nich skvelých spoločníkov. Avšak, ak ste majiteľom mačky, mali by ste byť opatrní pri výbere rastlín pre svoj domov. Macacia palma je jednou z najobľúbenejších rastlín, ale nie je bezpečná pre mačky. Pre viac informácií o tom, či je macacia palma pre mačky bezpečná, navštívte cat palm pet safe . Ďalšou otázkou, ktorú si majitelia mačiek často kladú, je, či môžu mačky jesť krab. Odpoveď je áno, ale je dôležité vedieť, aké druhy kraba môžu mačky jesť. Pre viac informácií o tom, či môžu mačky jesť umelý krab, navštívte can cats have imitation crab .Pitsky

5. Bullmatian

Bullmatian je zmiešané plemeno pitbulla a dalmatína. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.bullboxer pit

6. Boxerbull

Boxerbull je zmiešané plemeno pitbulla a boxeru. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

Golden Pitbull

7. Pitsky-Poo

Pitsky-Poo je zmiešané plemeno pitbulla a sibírskeho huskyho a pudla. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

pugpit

8. Bullweiler

Bullweiler je zmiešané plemeno pitbulla a nemeckého ovčiaka. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

bullypit

9. Chipper

Chipper je zmiešané plemeno pitbulla a chihuahua. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

10. Pitsky-Doodle

Pitsky-Doodle je zmiešané plemeno pitbulla, sibírskeho huskyho a pudla. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

11. Bull-Pei

Bull-Pei je zmiešané plemeno pitbulla a shar-peia. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

12. Bull-Jack

Bull-Jack je zmiešané plemeno pitbulla a jack russell teriéra. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

13. Bull-Aussie

Bull-Aussie je zmiešané plemeno pitbulla a austrálskeho ovčiaka. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

14. Bull-Heeler

Bull-Heeler je zmiešané plemeno pitbulla a austrálskeho krátkosrstého ovčiaka. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

15. Bull-Terrier

Bull-Terrier je zmiešané plemeno pitbulla a teriéra. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

16. Bull-Shepherd

Bull-Shepherd je zmiešané plemeno pitbulla a nemeckého ovčiaka. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

17. Bull-Husky

Bull-Husky je zmiešané plemeno pitbulla a sibírskeho huskyho. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

18. Bull-Lab

Bull-Lab je zmiešané plemeno pitbulla a labradora. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

19. Bull-Mastiff

Bull-Mastiff je zmiešané plemeno pitbulla a mastifa. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Sú veľmi silné a môžu byť veľmi húževnaté.

20. Bull-Chow

Bull-Chow je zmiešané plemeno pitbulla a chow chow. Sú to veľmi inteligentné psy, ktoré sú veľmi láskavé a milujúce. Sú veľmi energické a milujú hrať sa. Sú veľmi oddaní svojim