Úvod TIPY A RADY 10 vecí, ktoré musíte vedieť, predtým než začnete randiť so psíčkarom

10 vecí, ktoré musíte vedieť, predtým než začnete randiť so psíčkarom

11295
0

Čo všetko musíte vedieť prv než začnete randiť s miloníkom psov?  Jednu základnú vec určite. Váš vyvolený/ná už jednu lásku má. Tie ostatné si prečítajte nižšie. 🙂

1. Dlhodobý vzťah im nerobí problémy

Neviete či objekt vášho záujmu hľadá vážny vzťah? Možno vám pomôže fakt, že už sa na jeden dlhodobý vzťah dal, a to so svojim psom. Veľmi dobre chápe, že živá bytosť nie je hračka, ktorú môže len tak odhodiť a preto nič také nehrozí ani vám.

2. More trpezlivosti

Predstava partnera, ktorý je denno denne vystresovaný a rozhodí ho aj maličkosť je pre každého nočnou morou. Pri milovníkoch psov sa podobných scenárov obávať nemusíte. Každý kto má psa musí mať more trpezlivosti a byť obrnený voči každej možnej situácii. Psíčkar denne prechádza výcvikom a učí sa ako si zachovať chladnú hlavu aj keď mu jeho miláčik v zápale hry prevráti byt hore nohami.

3. Miluješ ma? Miluj aj psa!

Nech to znie akokoľvek bláznivo, ale v podstate ste vo vzťahu traja. Áno, pes sa ráta tiež. Musíte sa pripraviť na to, že váš vyvolený/ná je hrdý/á majiteľ/ka psa (miláčika, zlatíčka, bábätka, ňuňuška,…) a má plný smartfón s fotkami svojho “dieťaťa” v každej možnej kreácii, za každého počasia a vlastne VŠADE! Prípadne, že sa každá údalosť a story spája s jeho/jej psom. Čo sa očakáva od vás? Predsa rovnaké ak nie ešte väčšie nadšenie a podpora. Inak by to nešlo. 🙂

4. Teritórium

Ak ste dokázali prekonať všetky možné nástrahy začínajúceho vzťahu a onedlho vás čaká pozvanie k vyvolenému/nej domov mali by ste sa pripraviť na to, že vlastne vstupujete do cudzieho teritória. Pred vami tu už niekto bol a stále je – PES. Preto by vás nemalo zaskočiť ak vás jeho/jej miláčik v noci vytláča z postele, prípadne ak protestuje, že sedíte na jeho kresle. Pretože, je to jeho pán/pani, jeho posteľ a jeho kreslo. A aj všetko ostatné.

5. Psíčkari objavujú svet

Nuda? Nikdy! Psíčkara nebaví chodiť na prechádzku so psom len okolo domu a späť. Psíčkar rád chodí na dlhé prechádzky po oklolí kde objavuje nové pekné miesta a prírodu. Rád fotí, sedí v tráve a pozoruje okolitý svet. Ak nie ste milovníkmi prechádzok a prírody pravdepodobne to nebude fungovať.

6. Reč tela

Nemusíte nič hovoriť a váš vyvolený/ná presne vie ako sa cítite. A ako to robí? Nezabúdajte, že má psa a medzi psom a jeho pánom prebieha komunikácia aj bez slov. Práve psy učia ľudí byť vnímavejšími a citlivejšími, čo sa pozitívne odrazí aj vo vašom vzťahu.

7. Niekedy rozhoduje pes

Nemôžete byť prekvapený ak dá psíčkar na psa. Pes tu bol oveľa skôr ako vy a niekedy sa mu musíte prispôsobiť, či chcete alebo nie. Váš vyvolený/ná môže zrušiť rande, pretože je pes chorý alebo môže odmietnuť pozvanie k vám, jednoducho preto, lebo jeho/jej pes sa najlepšie cíti doma.

8. Najlepší menežeri

Nič nenechávajú na náhodu. Psíčkar musí vedieť plánovať a to sa pozitívne odráža aj na vzťahu. Nepoteší vás, že váš partner myslí na všetko a má plan pre každý prípad?

9. Najzábavnejší

Štúdie preukázali, že majitelia psov sú veľmi zábavní a milujú spoločnosť. Vedie ich k tomu práve život so psom. Čo z toho vyplýva? Nuž to, že psíčkar nie je so psom 24 hodín denne, ale vie sa aj poriadne odviazať a zabaviť.

10. Milujú bezhranične!

O tom, že psíčkari milujú bezhranične niet pochýb. Fakt, že miluje svojho psa aj keď ho jeho miláčik vie niekedy potrápiť je dôkazom, že v láske vždy vidí len to dobré a bude vás milovať aj so všetkými chybami.

Komentáre

komentárov