Home PRÍBEHY 3-ročné dievčatko bez nôh dostalo psíka s podobným osudom

3-ročné dievčatko bez nôh dostalo psíka s podobným osudom

541
0

TENNESSEE – Malej 3-ročnej Sapphyre Johnson amputovali nohy, keď mala jeden rok. Aby sa so svojím osudom ľahšie vyrovnávala, rodičia jej zaobstarali psíka, ktorý sa narodil bez labky.

Sapphyre sa narodila bez prstov na nohách. Lekári jej amputovali časť nôh, aby mohla nosiť protézy a vďaka tomu môže chodiť.

Psík, ktorý dostal meno Little Dan, mal podobný osud. Narodil sa bez prednej labky. Chovateľka ho chcela dať utratiť, no potom dostala nápad. Tento psík by mohol byť perfektným spoločníkom pre niekoho ako Sapphyre.

Chovateľka rodinu kontaktovala skrz nemocnicu. Keď Sapphyre uvidela fotku malého psíka bez labky, hneď sa doňho zamilovala. Jej prvá reakcia bola: „To je moje šteniatko. Je presne ako ja.“

Otec malého dievčatka hovorí: „Nie je veľa detí alebo zvierat, ktoré by mali podobné postihnutie. Sapphyre a Little Dan sa našli a bude z nich nerozlučná dvojka.“

Aj odborníci tvrdia, že pre Sapphyre je prospešné mať niekoho, kto je rovnaký ako ona. Vďaka tomuto psíkovi nebude pociťovať svoju odlišnosť. Pretože obaja majú niečo, čo ich spája a už ani jeden z nich nebude nikdy sám.

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here