Úvod FOTKY Fotky adoptovaného chlapčeka a jeho Labradoodla valcujú Internet

Fotky adoptovaného chlapčeka a jeho Labradoodla valcujú Internet

10959
0

3-ročný chlapček Buddy a jeho najlepší kamarát labradoodle Reagan sú nerozlučná dvojica. Trávia spolu všetko čas, hrajú sa, chodia na výlety i spia. Ich silné puto sa rozhodla zdokumentovať Buddyho babička Sandi Swiridoff. Len čo fotky zdieľala na Internete, stali sa populárnymi.

Cieľom babičky Sandi však nie je len tešiť jej Instagramových fanúšikov peknými fotkami. Rozhodla sa spraviť foto knihu, v ktorej bude zahrnutý aj príbeh malého chlapčeka a jeho psíka. Výťažok z predaja tejto knihy pôjde organizácii pestúnskych rodičov.

Malý Buddy je totiž tiež adoptovaný. Keď mal 11-mesiacov adoptovala si ho Sandina dcéra. Tá už predtým mala v pestúnskej starostlivosti dve deti, ktoré u nej však nakoniec neostali. Bola z toho smutná a vtedy si poriadila psíka Reagana. Neskôr do rodiny pribudol aj malý Buddy a odvtedy sú títo dvaja najlepší kamaráti.

Pozrite si ich krásne spoločné fotky a do komentárov nám napíšte, ktorá sa vám páči najviac.

01-labradoodle-a-dieta02-labradoodle-a-dieta03-labradoodle-a-dieta04-labradoodle-a-dieta05-labradooodle-a-dieta06-labradoodle-a-dieta07-labradoodle-a-dieta08-labradoodle-a-dieta09-labradoodle-a-dieta10-labradoodle-a-dieta11-labradoodle-a-dieta12-labradoodle-a-dieta13-labradoodle-a-dieta

Zdroj: boredpanda.com

Komentáre

komentárov