Home PRÍBEHY Čivava bola vyslobodená z vraku auta dva dni po nehode

Čivava bola vyslobodená z vraku auta dva dni po nehode

569
0

Keď v sobotu pri autonehode umrela Marie Claire M. Steinkampová, ešte nikto netušil aké prekvapenie nájdu vo vraku jej auta o dva dni.

Pri skúmaní auta dva dni po nehode policajti našli v útrobách vraku chúliaceho sa malého psíka, ktorý tam prežil dva dni a nikto nemal ani tušenie, že sa tam nachádza. Podľa vyjadrenia policajného seržanta, psík bol vychovaný tak dobre, že za celé dva dni nevykonal potrebu vo vnútri vraku. 

Dôkazy nasvedčujú tomu, že žena, ktorá pri nehode umrela, žila s  čivavou práve v dodávke, ktorú zmietol kamión, keď vodička prehliadla stopku. Svedčia o tom osobné veci majiteľky psa rozhádzané po celom vraku.

Orgány stále hľadajú príbuzných ženy, ktorí by sa eventuálne mohli psíka ujať, ale zatiaľ je ich hľadanie neúspešné.

Psíka, ktorý dostal meno Uno Solo, vzala pod ochranné krídla organizácia na záchranu zvierat  the Power of the Paw, ktorá mu v najbližších dňoch zabezpečí veterinárne ošetrenie a vzhľadom na jeho stav bude musieť podstúpiť aj röntgenové vyšetrenie. Preto zatiaľ nie je vhodný na adopciu.

Uno Solo je stále ešte zmätený a za svojou paničkou smúti, ale nakoniec z neho bude šťastný „veľký“ malý pes, ktorého čaká úžasná budúcnosť.

V organizácii the Power of the paw čakajú na adopciu aj ďalšie psíky, ktorých príbeh možno nie je taký zaujímavý ako príbeh psíka z vraku, ale zaslúžia si domov rovnako ako on. 

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here