Úvod PRÍBEHY Fenka Raia zachránila svoju majiteľku, ktorá sa stratila v lese

Fenka Raia zachránila svoju majiteľku, ktorá sa stratila v lese

1080
0

EAST AURORA, NY – Rodina, ktorá si Raiu adoptovala nikdy nečakala, že im fenka ich lásku vráti takýmto úžasným spôsobom. Keď sa však jej majiteľka stratila v lese, Raia urobila všetko preto, aby jej pomohla vrátiť sa domov.

Všetko sa to stala v jeden deň, keď 82-ročná Rimma Bulatova išla s Raiou na obvyklú prechádzku do blízkeho lesa. Boli už veľmi ďaleko od domova, keď sa náhle zmenilo počasie a začala sa veľké búrka. Rimma si uvedomila, že sa stratili a nedokázala nájsť cestu späť.

Vtedy sa obrátila na svoju milovanú fenku a povedala jej, aby  išla domov a privolala pomoc. Hoci Raia nie je nijak špeciálne vycvičená, je dosť múdra na to, aby pochopila vážnosť situácie. Fenka svoju majiteľku poslúchla a rozbehla sa domov.

Keď prišla k domu, rodina si hneď všimla, že niečo nie je v poriadku. Raia bola celá premoknutá a Rimma nebola nikde v dohľade. Vedeli, že musia konať.

Celý príbeh si môžete pozrieť v tomto videu:

Vďaka inteligentnej a odvážnej fenke sa jej staručkej majiteľke nič vážne nestalo a tak si spolu môžu aj naďalej pekne v pokoji nažívať. Tento dobrý skutok Raiu preslávil a ľudia o nej hovoria, že je ako filmová Lassie, až na to, že je Raia je skutočná hrdinka.

Komentáre

komentárov