Home FOTKY Kuriér má počas práce dokonalú zábavku. Fotí sa s každým psíkom, ktorého...

Kuriér má počas práce dokonalú zábavku. Fotí sa s každým psíkom, ktorého stretne

807
0
Kuriér a psy

Mnohí z nás sa už nie raz zastavili, keď sa v našom zornom poli objavil pes. Či už to bol chlpáč na prechádzke s majiteľmi alebo zvedavec vykukujúci spoza plota, vyčaril nám úsmev na perách. A tí najväčší milovníci psov mali určite silnú potrebu ísť si to psíča pohladkať alebo sa mu aspoň prihovoriť.

Ani UPS kuriéri nie sú výnimkou. Tiež sa medzi nimi nájdu milovníci psov, ktorí sa potešia zakaždým, keď pri rozvážaní zásielok majú možnosť maznať sa s množstvom chlpáčov. Dokonca si vytvorili aj facebookovú skupinu „UPS Dogs“, kde pridávajú fotky so psami, ktorých počas práce stretli.

Jedným takýmto kuriérom je aj Jason Hardesty z New Orleans, Louisiana. Hovorí o sebe, že je veľmi jednoduché ho zabaviť. Dôkazom toho sú aj tieto fotky, ktoré pridáva na svoj Instagram.

Pozrite si milé a zábavné fotky kuriéra Jasona s množstvom rôznych chlpáčov:

1 – Jay a Bit

2 – Jay a Kash

Fotky so psami začal Jason zdieľať pred vyše rokom pod hashtagom #pupsofjay. A keďže ľudia majú radi psy, jeho príspevky sa stali veľmi rýchlo populárnymi.

3 – Jay a Prince

4 – Jay a Morgan

5 – Jay a Stanly

6 – Jay a Gov

Ako možno vidieť v skupine „UPS Dogs“, v Amerike je naozaj mnoho kuriérov, ktorí si radi spravia fotky so psíkmi. Avšak, niekedy majú možnosť stretnúť sa aj s inými zvieratkami. Alpaky, jelene, husi, kozy, ovce, sliepky… Tieto všetky zvieratá už boli odfotené s UPS kuriérmi.

7 – Jay a Liath

8 – Jay a Sofia 

Spoločnosť UPS alebo „United Parcel Service“ bola založená v roku 1907, v Seattle, Washington. Čo znamená, že existuje už vyše 100 rokov a za ten čas sa z nej stala medzinárodná spoločnosť. Má vyše 434 000 zamestnancov a ponúka rôzne služby, no tou hlavnou a najznámejšou je doručovanie balíkov.

9 – Jay a Kingsley

10 – Jay a Jiggy

11 – Jay a Louis

12 – Jay a Higgins

13 – Jay a Summer

14 – Jay, Oy a Belle

15 – Jay a Cusha

16 – Jay a Spot

17 – Jay a Trixie

18 – Jay a Ruby

19 – Jay a Ziggy

20 – Jay a Josie

Zdroj: boredpanda.com

Komentáre

komentárov