Home PRÍBEHY Mladý pár zachránil vyše 30 psov a mačiek na dovolenke v Mexiku

Mladý pár zachránil vyše 30 psov a mačiek na dovolenke v Mexiku

4020
0

Istotne to všetci dobre poznáte. Domáce zvieratká nám dávajú pocity šťastia a lásku. Prinášajú radosť do života nielen opustených ľudí. A my im na oplátku poskytujeme pocit bezpečia, svoju spoločnosť a lásku. V ideálnom svete by každé zviera malo svoju rodinu a bolo šťastné, avšak realita je úplne iná.

V súčasnosti sú z rôznych dôvodov tisíce psov po celom svete bez domova, opustené a bojujú o prežitie. Je až nemysliteľné, že v 21. storočí ešte existuje toľko úbohých tvorov odkázaných samých na seba. Inšpirujúci príbeh Diany a Jeffa Hallových je však úspešným pokusom to zmeniť.

Tento pár z Minnesoty bol na dovolenke v La Paz v Mexiku, keď si všimol veľkú túlavú svorku psov a mačiek. Manželia , ktorí sú veľkými ochrancami zvierat a prírody, ich zobrali do miestneho útulku s úmyslom im pomôcť. Avšak tam pre ne nebolo miesto. Pre 34 túlavých psov a mačiek museli nájsť novú alternatívu.  

Jeff a Diana boli z toho sklamaní, ale nestrácali nádej. Vedeli, že nie je reálne vziať si ich do Spojených štátov, preto sa o nich začali starať aspoň počas svojho pobytu v Mexiku.

V hlave im však skrsol nápad a následne vytvorili webovú stránku GoFundMe v snahe získať dostatok peňazí na veterinárnu pomoc pre všetkých zvieracích bezdomovcov, vrátane očkovania a takisto na cestu do Minnesoty. Dúfali, že tam by mohli nájsť nové domovy. 100% finančnej čiastky, ktorú získali šlo priamo na záchranu týchto zvierat, ktoré manželia pomenovali Baja 34.

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here