Home PRÍBEHY Najrozkošnejší Rokfortský študent: Psík poslúcha na zaklínadlá z Harryho Pottera

Najrozkošnejší Rokfortský študent: Psík poslúcha na zaklínadlá z Harryho Pottera

195
0

Vycvičiť psa môže byť niekedy náročná úloha. Avšak správny výcvik a socializácia sú dôležité pre každého psíka. Vyžaduje si to veľa trpezlivosti a pamlskov, no výsledok potom stojí za to. Niektorí majitelia psov sa však neuspokoja len so základným výcvikom, a vďaka svojej kreativite dokážu naučiť svojho psíka neuveriteľné kúsky.

Takou majiteľkou je aj youtuberka a hlasová herečka Anna Brisbin. Svojho jazvečíka sa rozhodla vycvičiť netradičným spôsobom. Miesto klasických povelov počúva na zaklínadlá z Harryho Pottera.

„Harry Potter je pre mňa všetkým. Inšpiroval ma stať sa herečkou, spravil zo mňa bifľoša, dal mi kreativitu a láskavosť, mojich priateľov, proste všetko. Mám vytetovaný nápis Lumos v štýle rukopisu J.K. Rowling na mojom ramene. Tetovanie som si dala spraviť v deň, keď som ju stretla. A samozrejme, meno môjho psíka je Remus. Takže trénovať ho na zaklínadlá z Harryho Pottera bola jasná voľba.“ povedala pre Bored Panda.

Anna si adoptovala Remusa, ktorý má teraz 10 mesiacov, po tom, čo prišla o svoju jazvečíčku Lexie. „Minulý rok ma opustila Lexie, ktorú som mala od detstva. Bola tiež jazvečík. Dostala som ju, keď som mala 8. Dožila sa takmer 18-tich rokov. Bolo to to najbolestivejšie, čo sa mi kedy stalo. Vedela som, že nemôžem dlho ostať bez ďalšieho jazvečíka, ktorý vyplní prázdne miesto v mojom srdci. Hľadala som vyše pol roka než som našla Remusa. Vedela som, že on bude perfektný.“

Keď mal Remus 2 mesiace, začala ho Anna trénovať. Teraz už ovláda 9 zaklínadiel a jeho majiteľka tento štýl výcviku odporúča skúsiť všetkým fanúšikom Harryho Pottera. Podľa nej je dôležitá najmä pozitívna motivácia, aby sa psík pri výcviku bavil.

Pozrite si video, ako najrozkošnejší Rokfortský študent predvádza triky podľa zaklínadiel 🙂

Zdroj: boredpanda.com

Komentáre

komentárov