Home PRÍBEHY Ničivá povodeň: Muž nezachraňoval veci, ale vystrašeného psíka zo susedného dvora

Ničivá povodeň: Muž nezachraňoval veci, ale vystrašeného psíka zo susedného dvora

2228
0

Predstavte si, ako by ste sa cítili, keby vám voda zaplavila všetko? Mali by ste len pár minút na rozhodnutie, čo so sebou vziať viagra belgique ordonnance. Milovníci zvierat by svojich domácich maznáčikov istotne nenechali napospas krutému osudu. V podobnej situácii sa ocitli aj ľudia v Severnej a Južnej Karolíne. Viac ako 1000 ľudí prišlo o svoje domovy kvôli potope.

Keď Alex Scroggins, obyvateľ mestečka Conway v Južnej Karolíne, pomáhal sestre a matke zobrať ešte zopár vecí, kým zo svojho domova nadobro odídu, upútal jeho pozornosť nepokojný psík. Pri vedľajšom dome bol priviazaný labrador, ktorý kňučal a bál sa.

„Opýtal som sa na neho ostatných susedov. Povedali mi, že jeho majiteľ odišiel a nechal ho tam pár dní samého.“ hovorí Scroggins. Alex si najprv myslel, že sa po neho čoskoro vráti, no potom si uvedomil krutú pravdu. Majiteľ ho tam nechal opusteného zomrieť. Povodeň naberala na obrátkach a labrador bol už ozaj bezmocný. Stál na verande a nevedel sa z nej dostať preč. Alex sa už nemohol pozerať na jeho zúfalstvo a rozhodol sa ísť poň.

„Keď som sa priblížil, znervóznel. Ale po chvíľke som ho nechal, nech mi oňuchá ruku. Pohladil som ho a on sa upokojil. Potom som ho jednoducho zobral so sebou. Bolo by len otázkou času, kedy by sa utopil.“ opisuje celú situáciu Scroggins. Labrador mal šťastie, že ho tento šľachetný muž zachránil. Ešteže existujú ľudia s dobrým srdcom, ktorí skutočne milujú zvieratá a sú ochotní pre nich riskovať aj život. 

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here