Home PRÍBEHY Pennsylvánsky pár bol obvinený zo sexuálneho zneužívania svojho psa

Pennsylvánsky pár bol obvinený zo sexuálneho zneužívania svojho psa

387
0

Manželský pár zo Sugarloadu v Pennsylvánii, po tom ako poručík zistil, čo sa v ich rodine deje, bol obvinený z porušovania práv a sexuálneho zneužívania svojho psa.

Podľa správ Pocono Record vydaných v piatok boli James Antonelli (68-ročný) a jeho manželka Jennie Marie Moore (48-ročná) v podmienke kvôli incidentu, ktorý sa odohral vo februári tohto roku. Išlo o sexuálne zneužívanie mladšieho páru, a síce mladík bol nútený súložiť s jeho manželkou a ak ju neuspokojil, bol potrestaný.

V súčasnosti policajný dôstojník zistil, že pár porušil zákon v podmienke. Antonelli spoločne s manželom súložili so svojim zlatým retrieverom.

V správe sa uvádza, že: „Antonelli a jeho manželka sa dobrovoľne vystavili nebezpečenstvu tým, že mali sex so psom, ktorý nebol očkovaný.“

Takisto porušili podmienky, keď navštívili zábavný park s množstvom detí. Okrem zoofílie je pár obžalovaný aj z iných trestných činov. V ich byte sa našlo niekoľko pornografických videí, na ktorých sa okrem iného podieľajú psy, kone ale aj dospelí. Súd nad týmto párom vynesie rozsudok  26. októbra tohto roku. 

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here