Home FOTKY 20 fotiek, ktoré zachytávajú nezvyčajné priateľstvo medzi psom a kačkou

20 fotiek, ktoré zachytávajú nezvyčajné priateľstvo medzi psom a kačkou

771
0
Pes a kačka

Napadlo by vám niekedy, že pes a kačka môžu byť najlepší priatelia? Nuž verte či nie, fenka Vendetta a kačka Lemony nimi naozaj sú.

Ich majiteľkou je 18-ročná amatérska fotografka Natacha z južného Francúzska. Jej vášňou sú zvieratá a fotografovanie, takže fotiť svojich domácich miláčikov je pre ňu obrovským potešením. Práve vďaka tejto jej záľube vznikla krásna fotoséria, v ktorej zachytáva neobvyklé priateľstvo medzi fenkou Nemeckého ovčiaka a kačkou plemena Indický bežec.

Natacha hovorí, že Vendetta je milý a priateľský psík a preto nemala žiadne obavy, keď si domov priniesla malú kačičku. Na jej počudovanie ani kačička nemala žiadny problém s veľkým psom a hneď Vendettu začala všade nasledovať.

Keďže Vendetta miluje vodu a Natacha s ňou často chodieva k jazeru, začala so sebou brávať aj Lemony. Neskôr s nimi chodila už aj na prechádzky do lesa či do mesta.

Pre Natachu je dôležité ukázať ľuďom toto špeciálne puto, ktoré jej pes a kačka majú. Dúfa, že ľudia začnú kačky vnímať aj inak, než len ako „foie gras“. Sú to totiž veľmi vnímavé a citlivé stvorenia.

Mladá fotografka má so svojimi dvomi zvieratkami ešte mnoho nápadov a plánov na fotenie. Jej ďalšie fotografie si môžete pozrieť na jej Instagrame.

Pes a kačka – najlepší priatelia

K ich obľúbeným činnostiam patrí aj túlenie sa v posteli.

Po plávaní v jazere sa zvierací kamaráti dívajú na západ slnka.

Lemony, Vendetta a Natachina malá sestrička.

Na výlete v Holandsku.

Fotka pri stredovekom zámku.

Celá rodinka pri jazere.

Zdroj: boredpanda.com

Komentáre

komentárov