Home PRÍBEHY Psík bojujúci s rakovinou dostal špeciálny darček

Psík bojujúci s rakovinou dostal špeciálny darček

1122
0

Keď Risa Feldman vošla do obchodu Home Depot v Hawthorne v Kalifonii s úmyslom kúpiť drevo a postaviť rampu pre svojho starnúceho psíka, bola odhodlaná uľahčiť mu tým posledné mesiace. 15-ročný psík Ike bojuje s rakovinou a navyše si len pred nedávnom zlomil nohu a mal problém dostať sa do auta. 

Risa Feldman si zaumienila vlastnoručne prerobiť vozík, ktorý si požičala od kamaráta. Ako informovala ABC News 7, požiadala zamestnanca Ernesta Morana o niekoľko rád pre úspešné dokončenie vozíka. Vozík však bol pre Ike príliš krátky. Ernest Moran jej sľúbil, že popremýšľa nad spôsobom, akým ho vylepšiť. Avšak namiesto toho spoločne so svojim spolupracovníkom Justinom Wadmanom postavil pre Ike úplne nový vozík.

Dvojica zamestnancov Home Depotu vlastnoručne postavila vozík s oporou po stranách a rampou, ktorá Ike pomôže dostať sa von a dovnútra oveľa ľahšie. Čalúnené dno poskytne psíkovi pohodlie pri jazdách po meste. Risa Feldman bola šokovaná nielen ochotou, ale aj zručnosťou zamestnancov Home Depotu. Bola im taká vďačná, že svoj príbeh spolu s poďakovaním zverejnila na ABC News 7, aby títo dvaja ochotní pracovníci získali uznanie. „Chcela som len, aby sa vedelo, že stále existujú dobrí ľudia a robia takéto nezištné dobré skutky pre iných.“ povedala Risa novinárom.

Vďaka láskavosti Morana a Wadmana má Ike vozík, ktorý mu zaistí bezbolestnejší prístup kamkoľvek. Veľkým pomocníkom pri nastupovaní do Risinho auta je pre Ike rampa, takisto z dielne týchto dvoch zručných mužov.

 

Pozrite si video o Ike a jej vozíku: 

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here