Home PRÍBEHY Stratený psík odmietal odísť z autobusu. Čakal tam na svojho majiteľa

Stratený psík odmietal odísť z autobusu. Čakal tam na svojho majiteľa

995
0

Vodič autobusu Amos Paul Mak jazdil, ako zvyčajne, po svojej trase v Londýne, keď k nemu do autobusu nastúpili dvaja muži so psom – krížencom stafordšírskeho bulteriéra. O niekoľko zastávok ďalej vystúpili, no psa už so sebou nevzali.

Mak vstal zo svojho miesta a spýtal sa pasažierov či niekomu z nich patrí ten pes. Nikto sa neozval a tak vodič pokračoval ďalej v jazde, až kým mu neskončila služba.

 

Psík zatiaľ celý čas sedel a čakal.

Potom, keď už bol autobus prázdny, pristúpil ku psovi a snažil sa ho upokojiť, pretože bol očividne veľmi vystresovaný. Chcel ho vyviesť von, ale psík sa ani nepohol a z vodičovho pokusu bol ešte nervóznejší. Ten nechcel riskovať, že by ho chlpáč zo strachu pohrýzol a tak ho nechal tam, len mu doniesol jedlo a vodu. So psom potom zostal celú noc až kým ho neprišli odchytiť ľudia z útulku.

Neskôr sa zistilo, že psík, ktorého meno je Boston, sa počas prechádzky zatúlal svojej majiteľke Pauline Rybak. Tí dvaja muži, s ktorými nastúpil do autobusu ho pravdepodobne našli a vzali si ho, no nakoniec ho opustili v autobuse. Majiteľka bola neskutočne šťastná, keď sa dozvedela, že jej psík sa našiel a že je v poriadku.

Teraz je už Boston doma spolu so svojou rodinou.

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here