Úvod PRÍBEHY Veteránovi bez domova sa stratila fenka. Urobil všetko preto, aby ju našiel

Veteránovi bez domova sa stratila fenka. Urobil všetko preto, aby ju našiel

207
0

Harry Brown je 53-ročný lodný veterán, ktorý cestoval z Oregonu do Kalifornie so svojim služobným psíkom menom Olivia. Harry je bezdomovec a trpí rakovinou pankreasu. Spoločne s Oliviou putovali po svete. Mali namierené k Harryho rodine, s ktorou sa chcel rozlúčiť. Avšak počas putovania sa mu Olivia stratila. Jedného dňa, keď Harry zaspal v parku mu ušla.
Keď sa zobudil, horúčkovito ju hľadal. Dokonca vyšiel až na Long Beach a do Orange Country, kde prehľadal útulky, aby zistil, či tam náhodou nie je. Avšak Oliviu nenašiel ani v jednom. Dokonca uverejnil aj reklamu na portály Cragislist, ale ani toto nepomohlo. Harry bol zúfalý, že ani po toľkom hľadaní nedosiahol žiadne výsledky. Olivia bola všetko, čo v tom čase mal. Netúžil po ničom inom, iba ju vidieť znovu. Avšak potom mu pomohli. Ako? Pozrite si video a uvidíte ako sa tento príbeh skončil:


Vďaka záchrannej skupine Captain Care animal, bola Olivia Harrymu vrátená. Ale tým sa nič neskončilo. Dobrovoľníci usporiadali zbierku na pomoc a vyzbierané dary im poskytli. Teraz sa im na cestu budú hodiť.

Komentáre

komentárov