Home PRÍBEHY Veterinár zachránil kotnú sučku pred utratením

Veterinár zachránil kotnú sučku pred utratením

439
0

V Amerike sú útulky, v ktorých počet eutanázií prevyšuje počet adopcií. Deje sa tak, pretože sú preplnené a ľudia sú ľahostajní. Deje sa to bez ohľadu na to, či je psík zdravý alebo chorý. Po odchyte má niekoľko dní na to, aby mu bol nájdený nový domov a pokiaľ sa tak nestane, musí uvoľniť miesto ďalšiemu. A tak stále dokola.

Jedného dňa mala byť utratená aj kotná sučka Gracie. Mala krátko pred pôrodom a jej život mal skončiť a s ním aj životy nenarodených šteniatok. To však veterinár Matt, ktorý ju objavil v poslednej chvíli nemohol dopustiť a tak, aby zabránil zmareniu niekoľkých psích životov vzal ju do svojej opatery. Musel sa o ňu postarať po každej stránke keďže bola zanedbaná a pôrod by ju stál veľa síl. Matt ju vykŕmil, ošetril, dokonca našla miesto aj v jeho dome a stala sa súčasťou jeho života. Stále na ňu dával pozor a čakal kedy bude rodiť, aby nebola sama a niečo sa jej nestalo.

V jedno ráno ju opäť išiel skontrolovať ako obvykle a čakalo ho krásne prekvapenie. Skôr ako očakával, ho sučka privítala s krásnymi 12 šteniatkami. Vďaka veterinárovi Mattovi, ktorý ju zachránil so stola smrti prežila aj Gracie aj všetky jej šteniatka a najkrajšie na celom príbehu je, že Gracie svoj život dožije po boku jedného zo svojich šteniatok u svojho záchrancu.

Pozrite si video o záchrane sučky a o tom, že veterinári majú srdce na pravom mieste.

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here