Anglický Boodle: Informácie, Obrázky a Fakty

Anglický Boodle je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vytvorené v roku 2000. Toto plemeno bolo vytvorené za účelom vytvorenia psa s milou povahou a inteligentným vzhľadom. Anglický Boodle je veľmi obľúbený pre svoju milú povahu a jeho vzhľad. Toto plemeno je veľmi obľúbené pre svoju milú povahu a jeho vzhľad.

Blue Merle Border Collie: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Blue Merle Border Collie je veľmi staré plemeno psa, ktoré pochádza z Veľkej Británie. Toto plemeno bolo vyšľachtené v 19. storočí a bolo používané na pastvu oviec. Blue Merle Border Collie je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je schopné rýchlo sa prispôsobiť rôznym situáciám. Toto plemeno je veľmi obľúbené pre svoju inteligenciu, oddanosť a schopnosť prispôsobiť sa rôznym situáciám.

Cerveny Zlaty Retriever: Informacie, Obrazky, Fakty a Vlastnosti

Cerveny Zlaty Retriever je plemeno, ktore vzniklo v 19. storoci v Anglicku. Povodne bol vytvoreny ako lovecky pes, ktory sluzil lovcom ako spolocnik. Bol vyuzivany na lov zveri a na nahadzovanie a nosenie ulovkov. V roku 1903 bolo toto plemeno oficialne uznavane ako samostatne plemeno. V sutaziach agility a vystavach psov je tento pes velmi oblibeny.

Red Heeler: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Red Heeler je austrálske plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v 19. storočí. Bol vyšľachtený z kríženia dvoch plemien, ktoré boli použité na stádne dobytok: Dingo a Collie. Toto plemeno bolo vyšľachtené na to, aby pomohlo farmárom pri dobytčích prácach. Red Heeler je známy svojou schopnosťou chytiť dobytok a udržať ho na mieste. Toto plemeno je veľmi obľúbené v Austrálii a jeho popularita sa rozšírila do celého sveta.

Daniff: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Daniff je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vytvorené v roku 1990. Toto plemeno bolo vytvorené za účelom vytvorenia inteligentného a milujúceho plemena, ktoré by bolo veľmi dobré pre rodiny. Daniff bol vytvorený krížením Dogy a Mastifa. Toto plemeno je veľmi obľúbené pre svoju láskavosť, oddanosť a inteligenciu. Daniffy sú veľmi obľúbené pre svoju veľkosť a silu.

Australsky ovciak Blue Merle: Zaujimave fakty a informacie

Australsky ovciak Blue Merle je jednou z najstarsich plemien psov. Povodne bol chovany v Austrálii ako ovciarsky pes. Bol chovany pre svoju schopnost chranit stada ovci a pre svoju inteligenciu. V roku 1868 bolo plemeno oficialne uznavane a od tej doby sa stalo oblubeny medzi milovnikmi psov.

Corgi Pit (Pitbull & Corgi Mix): Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Corgi Pit je hybridné plemeno, ktoré bolo vytvorené krížením medzi pitbullom a korgi. Toto plemeno bolo vytvorené v USA v roku 2000. Toto plemeno je veľmi obľúbené pre svoju inteligenciu, oddanosť a láskavosť. Corgi Pit je veľmi energický a hravý pes, ktorý je veľmi oddaný svojim majiteľom.

Dober Pit (Doberman & Pitbull Mix): Informácie, obrázky a fakty

Dober Pit je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vytvorené v 80. rokoch. Jeho predkovia, Doberman a Pitbull, boli obľúbené plemená, ktoré boli vyšľachtené pre svoju silu a odvahu. Dober Pit je výsledkom kríženia týchto dvoch plemien, čo vytvorilo inteligentného a milujúceho psa s veľkou silou a odvahou.

17 Plemien Psov, Ktoré Veľa Spia

Bostonský teriér je malý, ale energický pes, ktorý je veľmi oddaný svojim majiteľom. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Bostonský teriér má sklon k spánku až 16 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

Strom Tennessee Brindle: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Strom Tennessee Brindle bol prvýkrát objavený v roku 1845 v Tennessee. Bol to jeden z prvých stromov, ktoré boli objavené v tejto oblasti. Strom bol pomenovaný po svojom objaviteľovi, ktorý bol známy ako Tennessee Brindle. Strom sa rýchlo rozšíril do iných oblastí a stal sa veľmi obľúbeným.

Pug Pit (Pitbull & Pug Mix): Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Pug Pit je relatívne nová mixtej rase, ktorá sa objavila v roku 2000. Táto mixtej rase je výsledkom kríženia pitbulla a puga. Táto mixtej rase je veľmi obľúbená pre svoju neuveriteľnú láskavosť a oddanosť. Pug Pit je veľmi inteligentný a hravý, čo je dôvod, prečo je tak obľúbený ako domáci miláčik.

16 Plemien Psov s Drotenou Srstou

Bichon Frise je malé plemeno psa s veľmi jemnou a drotenou srstou. Ich srst je bielej farby a má tendenciu byť veľmi hustá. Bichon Frise je veľmi inteligentné plemeno a je veľmi milé a láskavé. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a radi sa hrajú. Ich veľkosť je veľmi vhodná pre byty a sú veľmi ľahko udržiavané. Výhody Bichon Frise zahŕňajú ich inteligenciu, oddanosť a veľkosť. Nevýhody zahŕňajú ich náchylnosť na alergie a ich potrebu častého česania.

7 Druhov Farieb, Vzorov a Znaciek Nemeckej Dogy

Čierna s hnedou je jednou z najčastejších farieb, ktoré sa vyskytujú u nemeckej dogy. Táto farba je charakterizovaná čiernymi a hnedými odtieňmi, ktoré sú rozmiestnené po celej srsi psa. Táto farba je veľmi obľúbená a je často vyhľadávaná chovateľmi.

11 Najlepších Plemien Hovädzieho Psa: Fakty, Obrázky a Ďalšie

Bernský salašnícky pes je veľké plemeno psa, ktoré pochádza zo Švajčiarska. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú tiež veľmi oddané a verné svojim majiteľom. Bernský salašnícky pes je veľmi obľúbený pre svoju silu a odolnosť. Tieto psy sú veľmi dobré pre rodiny s deťmi, pretože sú veľmi hravé a milujúce.

Texas Heeler: Informácie o plemene, obrázky, osobnosti a fakty

Texas Heeler je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v Austrálii. Toto plemeno bolo vyšľachtené za účelom vytvorenia inteligentného a silného psa, ktorý by bol schopný pracovať v rôznych podmienkach. Toto plemeno bolo vyšľachtené z austrálskeho ovčiaka a austrálskeho krátkosrstého teriéra. Toto plemeno je veľmi obľúbené medzi milovníkmi psov, pretože je veľmi inteligentné a energické.

Labahoula - Labradorsky Retriever a Louisiana Catahoula Leopard Mix

Labahoula je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v USA. Toto plemeno bolo vyšľachtené v 80. rokoch 20. storočia. Labahoula je kríženec Labradorského Retrievera a Louisiana Catahoula Leoparda. Labradorský Retriever je veľmi obľúbený ako rodinný pes a Louisiana Catahoula Leopard je veľmi obľúbený ako lovecký pes. Tieto dva plemená boli krížené, aby vytvorili Labahoula, ktorý je veľmi obľúbený ako rodinný pes a lovecký pes.

Nemecky ovciak a Doga Mix: Informacie, obrazky a fakty

Nemecky ovciak a Doga Mix je veľmi atraktívny pes. Jeho telo je veľmi silne a má veľké svaly. Jeho hlava je veľmi široká a má veľké uši. Jeho oči sú veľmi veľké a sú tmavo hnede. Jeho srst je veľmi dlhá a má veľa farieb. Jeho farba môže byť čierna, hnedá, šedá alebo biela. Jeho chvost je veľmi dlhý a má veľa srsť.

Beagle Pit (Pitbull & Beagle Mix): Informácie, obrázky, fakty, vlastnosti

Beagle Pit je relatívne nové hybridné plemeno, ktoré bolo vytvorené krížením Beagle a Pitbull. Beagle je starobylé plemeno, ktoré pochádza z Anglicka a bolo pôvodne chované pre lov. Pitbull je tiež starobylé plemeno, ktoré pochádza z Anglicka a bolo pôvodne chované pre boj. Beagle Pit bol vytvorený v posledných desaťročiach a je stále veľmi obľúbeným plemenom.

Corgi Pom: Všetko, čo potrebujete vedieť o tejto mixtej rase

Corgi Pom je relatívne nová mixtej rasy, ktorá bola vytvorená v posledných desaťročiach. Táto mixtej rasy je výsledkom kríženia Corgi a Pomeranianu. Corgi je starobylá rasa, ktorá pochádza z Walesu a bola používaná na stádne ovce. Pomeranian je tiež starobylá rasa, ktorá pochádza z Nemecka a bola používaná ako spoločenský pes. Tieto dve rasy boli krížené, aby vytvorili Corgi Pom.

Velké Pyreneje a Nemecký ovčiak: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Velké Pyreneje sú veľké, silné a inteligentné plemeno psov. Ich telo je silné a robustné, s dlhými nohami a krátkym, hustým srsťou. Ich farba sa môže líšiť od sivej po čiernu, s bielymi alebo žltými odtieňmi. Sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia, čo z nich robí skvelých spoločníkov. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní. Sú veľmi dobrí strážcovia a sú veľmi dobrí pri výcviku. Sú veľmi energickí a potrebujú veľa pohybu, aby boli šťastní a zdraví.