20 Najsmradľavejších Plemien Psov - Obrazky, Informácie a Spôsoby, Ako Zabrániť Zapachu

Basset Hound je veľmi smradľavé plemeno. Ich husté srsťe sú veľmi náchylné na znečistenie a môžu ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Basset Hounda často kúpať a česať.

Doodleman Pinscher: Informácie, obrázky a fakty

Doodleman Pinscher je relatívne nové plemeno, ktoré vzniklo krížením Dobermana Pinschera a Poodle. Toto plemeno bolo vyšľachtené v roku 2000 a je stále veľmi populárne. Toto plemeno je veľmi inteligentné a je veľmi dobrým spoločníkom pre rodiny s deťmi. Je to veľmi oddané plemeno, ktoré je veľmi milujúce a hravé.

5 Mexických Plemien Psov: Prehľad

Chihuahua je najmenšie plemeno psov na svete. Sú veľmi inteligentné a milé, ale môžu byť tiež veľmi hlučné. Chihuahua je veľmi obľúbené plemeno, pretože je veľmi malé a môže byť ľahko prenášané. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Beaski - Mix Bigla a Sibirsky Husky: Informacie, Obrazky, Fakty

Beaski je relativne nove plemeno, ktore bolo vytvorene v roku 1988. Je to hybridny pes, ktory je vytvoreny z krizenia Bigla a Sibirsky Husky. Beaski je obzvlastne oblubeny pre svoju krasu a vytrvalost. Beaski je inteligentny, energicky a laskavy pes, ktory je obzvlastne oblubeny pre svoju krasu a vytrvalost. Beaski je obzvlastne oblubeny pre svoju krasu a vytrvalost. Beaski je obzvlastne oblubeny pre svoju krasu a vytrvalost.

Pecenovy nemecky ovciak: 5 zaujimavych faktov, informacii a obrazkov

Pecenovy nemecky ovciak je vekorysny a oddany pes, ktory je velmi verny svojim majitelom. Je to velmi inteligentny pes, ktory sa velmi rychlo uci a je velmi citlivy na prichadzajuce podnety. Je to pes, ktory je velmi oddany svojim majitelom a je velmi lojalny vo svojom správaní.

Cerveny Nemecky Ovciak: 7 Zaujimavych Faktov, Informacii a Obrazkov

Cerveny Nemecky Ovciak bol vytvoreny v Nemecku v 19. storoci. Bol vytvoreny z krizenia ruskeho ovciaka, nemeckych ovciakov a nemeckych pastierskych psov. Bol povodne vyuzivany ako pastiersky pes, ale dnes je oblubeny ako rodinny spolocnik.

Cockapoo - Informácie, obrázky, fakty a vlastnosti

Cockapoo je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vytvorené v USA v 60. rokoch. Je to hybridné plemeno, ktoré je výsledkom kríženia kokerspaniela a pudla. Toto plemeno bolo vytvorené s cieľom vytvoriť inteligentného a láskavého spoločníka. Cockapoo je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu a nenáročnú starostlivosť. Cockapoo je veľmi obľúbené ako rodinný spoločník a je veľmi obľúbené aj ako terapeutické plemeno.

Strieborny Nemecky Ovciak: Zaujimave Fakty, Informacie a Obrazky

Strieborny Nemecky Ovciak je starobyla rasa, ktora bola vytvorena v Nemecku v 19. storoci. Bol vytvoreny za ucelom vyhladzovania a strasenia zvierat. Plemeno bolo tiez pouzivane ako sprievodca pre slepcov. V roku 1899 bolo plemeno oficialne uznané a v roku 1908 bolo zaradene do Nemeckej Kynologickej Asociacie. V roku 1931 bolo plemeno uznané ako oficialne plemeno American Kennel Club.

18 Rôznych Plemien Basetov

Basset Hound je veľmi obľúbené plemeno psov, ktoré je známe pre svoju oddanosť a láskavosť. Sú veľmi inteligentní a ľahko sa učia novým veciam. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a sú veľmi dobrí s deťmi. Basset Hound je veľmi obľúbený pre svoju inteligenciu a oddanosť.

Rotterman: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Rotterman je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v Nemecku v 80. rokoch. Bol vyšľachtený ako pracovný pes, ktorý by bol schopný pracovať ako strážny pes, ale aj ako spoločník. Rotterman je veľmi inteligentný a jeho vytrvalosť a sila sú veľmi obdivované. Jeho inteligencia a schopnosť učiť sa rýchlo robia z neho skvelého spoločníka pre ľudí, ktorí hľadajú inteligentného a oddaného psa.

Alusky - Aljassky Malamut a Sibirsky Husky Mix

Alusky sú relatívne novým plemenom, ktoré bolo vyšľachtené v roku 1988. Toto plemeno bolo vyšľachtené v USA ako spoločenský a pracovný pes. Alusky sú veľmi obľúbené pre svoju inteligenciu, oddanosť a láskavosť. Toto plemeno je veľmi obľúbené pre svoju schopnosť prispôsobiť sa rôznym prostrediam a pre svoju schopnosť pracovať s ľuďmi.

Porovnanie Whippet vs Greyhound: Aké sú rozdiely?

Whippet je stredne veľký pes s dlhým, hladkým srsťou. Majú krátke nohy a dlhý chvost. Ich farba srsťe sa môže líšiť od čiernej až po bielu. Whippeti majú veľmi elegantný vzhľad a sú veľmi ľahké. Vážia len od 8 do 18 libier.

Bulloxer: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Bulloxer má telo podobné boxerovi, ale s kratšími nohami ako buldog. Majú veľké uši, ktoré sú obvykle zdvihnuté. Majú veľké oči, ktoré sú obvykle tmavé. Majú krátke, hladké srsť, ktorá môže byť hnedá, čierna alebo biela. Bulloxer má veľmi silné telo s veľkými svalmi. Ich hlava je veľmi podobná hlave buldoga, ale s väčšími ušami ako boxery.

Nemecký ovčiak NDR: Fakty, informácie a obrázky

Nemecký ovčiak NDR bol vyšľachtený v Nemecku v roku 1949. Bol vyšľachtený z nemeckých ovčiakov, ktorí boli vyšľachtení v Nemecku pred druhou svetovou vojnou. Tento pes bol vyšľachtený pre svoju schopnosť pracovať ako strážny pes, vyhľadávač a vodič. Tento pes bol veľmi obľúbený pre svoju schopnosť prispôsobiť sa rôznym situáciám. Tento pes bol veľmi obľúbený pre svoju schopnosť pracovať ako strážny pes, vyhľadávač a vodič.

Zlaty Retriever Dalmatinsky Mix: Informacie, Obrazky, Vlastnosti a Fakty

Zlaty Retriever Dalmatinsky Mix je hybridny pes, ktory je vytvoreny z krizenia zlateho retrievera a dalmatinskeho psa. Tento hybridny pes je oblubeny pre svoju laskavost, inteligenciu a energicnost. Zlaty Retriever Dalmatinsky Mix je obycajne stredne velky pes, ktory moze vazit od 45 do 80 libier. Tento hybridny pes ma obycajne dlhu srsiu srsiu s farbou od svetlej po tmavu. Tento hybridny pes ma obycajne dlhe ucho a kratky chvost. Tento hybridny pes je obycajne zdravy, ale moze byt nakazeny nejakymi zdravotnymi stavmi, ktore su spojene s jeho rodicovskymi plemenami.

Corgi & Pug Mix: Informácie, obrázky, fakty a vlastnosti

Corgi & Pug Mix je hybridné plemeno, ktoré je výsledkom kríženia Welsh Corgi a Pug. Toto plemeno je veľmi obľúbené pre svoju milú tvár a inteligentnú povahu. Corgi & Pug Mix je veľmi aktívny pes, ktorý má tendenciu byť veľmi priateľský a láskavý. Toto plemeno je veľmi inteligentné a môže byť ľahko vycvičené. Corgi & Pug Mix je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi lojálny.

Rottle - Poodle a Rottweiler Mix: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Rottle je hybridný pes, ktorý je krížením medzi pudlom a rottweilerom. Tieto dva plemená sú veľmi odlišné, čo znamená, že Rottle môže mať veľa rôznych vlastností. Rottle je veľmi inteligentný a hravý pes, ktorý je veľmi oddaný svojim majiteľom. Je to veľmi milý a láskavý pes, ktorý je veľmi oddaný svojim majiteľom. Rottle je veľmi energický a potrebuje veľa pohybu, aby sa udržal zdravý a šťastný. Je to veľmi inteligentný pes, ktorý sa ľahko učí novým veciam.

Soboli nemecky ovciak: Informacie, obrazky, vlastnosti a fakty

Soboli nemecky ovciak je plemeno, ktore pochadza z Nemecka. Bolo vytvorene v 19. storoci a bolo povodne chovane ako pastiersky pes. Bolo pouzivane na strazenie stad ovci a na ochranu pred zverou. Plemeno bolo tiez pouzivane ako vojensky pes a ako pes pre sluzbu. V roku 1899 bolo oficialne uznané ako plemeno a v roku 1908 bolo prve uznavane v Nemecku.

Anglický buldog vs americký buldog: Rozdiely

Anglický buldog je veľmi charakteristický svojím krátkym telom, krátkymi nohami a veľkou hlavou. Majú krátke, hrubé srsť, ktorá je často červená, čierna alebo biela. Ich veľké oči sú často tmavé a ich uši sú zvyčajne zložené. Sú veľmi robustní a môžu vážiť až 25 libier.

Jack-A-Bee: Informácie, obrázky a fakty o tejto mixtej rase

Jack-A-Bee je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vytvorené v 80. rokoch. Toto plemeno bolo vytvorené za účelom vytvorenia inteligentného a láskavého domáceho miláčika. Jack-A-Bee je výsledkom kríženia Beagle a Jack Russell Terrier. Toto plemeno je obľúbené pre svoju láskavú povahu a vytrvalosť. Jack-A-Bee je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je ľahko vycvičiteľné.