Top 20 Dizajnerských Plemien Psov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahAk hľadáte nového domáceho miláčika, môže byť pre vás ťažké vybrať si správne plemeno. Existuje veľa dizajnerských plemien psov, ktoré sú vytvorené krížením dvoch alebo viacerých plemien. Tieto plemená majú často zaujímavé charakteristiky, ktoré ich robia výnimočnými. Tu je zoznam 20 najobľúbenejších dizajnerských plemien psov.labradoodle puppy looking up

1. Labradoodle

Labradoodle je kríženec medzi labradorským retrieverom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Labradoodles sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.mini hippo dog

2. Goldendoodle

Goldendoodle je kríženec medzi zlatým retrieverom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Goldendoodles sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Cockapoo in field

3. Cockapoo

Cockapoo je kríženec medzi cocker spanielom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Cockapoos sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.Labradoodle sitting on grass

4. Yorkipoo

Yorkipoo je kríženec medzi yorkshirským teriérom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Yorkipoos sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Top 20 dizajnerských plemien psov je veľmi obľúbené medzi milovníkmi psov. Existuje veľa plemien, ktoré sú krásne a majú veľa charakteru. Ak hľadáte nového psa, mali by ste sa pozrieť na tieto plemená. Okrem toho, ak chcete, aby váš pes mal zdravú stravu, mali by ste sa pozrieť na najlepšie vlhké konzervované krmivo pre psov . A ak ste zvedaví, či môžu mačky jesť tvarohový koláč, pozrite sa na môžu mačky jesť tvarohový koláč .borkie outside

5. Maltipoo

Maltipoo je kríženec medzi maltézskym psom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Maltipoos sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.dalmadoodle in snow

6. Shih-Poo

Shih-Poo je kríženec medzi shih tzu a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Shih-Poos sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Golden Border Retriever

7. Havapoo

Havapoo je kríženec medzi havanským psom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Havapoos sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

bully basset running

8. Schnoodle

Schnoodle je kríženec medzi švajčiarskym ovčiakom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Schnoodles sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Chorkie

9. Puggle

Puggle je kríženec medzi pugom a beagle. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Puggles sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

sharp eagle shar pei beagle mix

10. Bichon Frise

Bichon Frise je kríženec medzi bichonom a frisé. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Bichon Frise sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Malchi

11. Corgipoo

Corgipoo je kríženec medzi corgi a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Corgipoos sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

morkie

12. Aussiedoodle

Aussiedoodle je kríženec medzi austrálskym ovčiakom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Aussiedoodles sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

bullmatian outside on leaves

13. Saint Berdoodle

Saint Berdoodle je kríženec medzi svätým bernardom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Saint Berdoodles sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Confetti Australian Shepherd Miniature Schnauzer Mix

14. Sheepadoodle

Sheepadoodle je kríženec medzi ovčiakom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Sheepadoodles sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Saint Berdoodle

15. Cavapoo

Cavapoo je kríženec medzi kavalírom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Cavapoos sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

white pomsky

16. Doxiepoo

Doxiepoo je kríženec medzi dachshundom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Doxiepoos sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

dorgi

17. Chug

Chug je kríženec medzi čivavou a pugom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Chugs sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

mastidoodle outside

18. Pomsky

Pomsky je kríženec medzi husky a pugom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú veľmi milí a láskaví, čo robí z nich skvelých spoločníkov. Pomskies sú tiež veľmi aktívne a potrebujú veľa pohybu. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

19. Maltichon

Maltichon je kríženec medzi maltézskym psom a bichonom.