15 Zmiešaných Plemien Corgis: Prehľad

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsCorgis sú jedným z najobľúbenejších plemien psov na svete. Ich krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad robia z nich obľúbeného spoločníka pre mnohých majiteľov psov. Avšak, niektorí majitelia psov sa rozhodnú pre zmiešané plemeno Corgis, ktoré je kombináciou dvoch alebo viacerých plemien Corgis. Tu je prehľad 15 zmiešaných plemien Corgis, ktoré sú k dispozícii.welsh corgi

1. Cardigan Welsh Corgi x Pembroke Welsh Corgi

Cardigan Welsh Corgi a Pembroke Welsh Corgi sú dve odlišné plemená Corgis, ktoré majú veľa spoločného. Ich zmiešané plemeno je známe ako Cardigan Welsh Corgi x Pembroke Welsh Corgi. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu.

15 Zmiešaných Plemien Corgis: Prehľad je skvelým zdrojom informácií pre všetkých milovníkov psov. Ak hľadáte zmiešané plemeno, ktoré je zmesou Corgi a iného plemena, potom je toto prehľad pre vás. Okrem toho, tu nájdete aj informácie o merle border collies a shih tzu closest to wolf . Takže ak hľadáte skvelého spoločníka, ktorý je zmiešaným plemenom Corgi, potom je toto prehľad pre vás!Corgidor

2. Corgi x Beagle

Corgi x Beagle je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Beagle. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.Corgi Beagle Mix

3. Corgi x Shiba Inu

Corgi x Shiba Inu je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Shiba Inu. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.Mixed Corgi Golden Retrievers

4. Corgi x Australian Shepherd

Corgi x Australian Shepherd je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Australian Shepherd. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

5. Corgi x Chihuahua

Corgi x Chihuahua je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Chihuahua. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.6. Corgi x Dachshund

Corgi x Dachshund je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Dachshund. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

7. Corgi x Poodle

Corgi x Poodle je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Poodle. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

8. Corgi x Labrador Retriever

Corgi x Labrador Retriever je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Labrador Retriever. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

9. Corgi x Golden Retriever

Corgi x Golden Retriever je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Golden Retriever. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

10. Corgi x Border Collie

Corgi x Border Collie je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Border Collie. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

11. Corgi x Jack Russell Terrier

Corgi x Jack Russell Terrier je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Jack Russell Terrier. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

12. Corgi x Australian Cattle Dog

Corgi x Australian Cattle Dog je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Australian Cattle Dog. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

13. Corgi x Australian Kelpie

Corgi x Australian Kelpie je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Australian Kelpie. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

14. Corgi x Australian Terrier

Corgi x Australian Terrier je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Australian Terrier. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Sú veľmi energické a potrebujú veľa pohybu. Sú veľmi priateľské a milujú spoločnosť ľudí.

15. Corgi x Shetland Sheepdog

Corgi x Shetland Sheepdog je zmiešané plemeno, ktoré je kombináciou Corgis a Shetland Sheepdog. Tieto psy majú krátke nohy, dlhé telo a milý vzhľad. Ich srst je krátka a hustá a môže byť v rôznych farbách. Tieto psy sú veľmi inteligentné a hravé a súveľmi milé a oddané svojim rodinám. Corgi x Shetland Sheepdog sú tiež veľmi aktívne a potrebujú dostatok fyzickej aj mentálnej stimulácie, aby boli šťastní a zdraví. Sú vhodné pre rodiny s deťmi a sú skvelými spoločníkmi pre aktívne jednotlivcov alebo rodiny.