17 Najmenších Plemien Maciek, Ktoré Zostanú Navždy Malé

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsPrečítajte si, aké plemená mačiek sú najmenšie a aké sú ich vlastnosti.

Ak hľadáte malé plemeno mačky, ktoré zostane navždy malé, tu je zoznam 17 najmenších plemien mačiek, ktoré sú ideálne pre malé domácnosti. Prečítajte si, aké plemená mačiek sú najmenšie a aké sú ich vlastnosti.a blue somali cat in white background

1. Singapurská mačka

Singapurská mačka je jedným z najmenších plemien mačiek. Je to malá, kompaktná mačka s krátkym, hladkým srsťou. Je to veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Singapurská mačka je veľmi aktívna a má radi hry. Je to veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

Singapura on grey background

2. Devon Rex

Devon Rex je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to veľmi malá mačka s krátkym, kučeravým srsťou. Devon Rex je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Devon Rex je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

bicolor Cornish Rex

3. Munchkin

Munchkin je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Munchkin je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Munchkin je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

17 Najmenších Plemien Maciek, Ktoré Zostanú Navždy Malé, sú veľmi obľúbené medzi milovníkmi psov. Tieto plemená sú veľmi malé a ľahko sa udržiavajú. Sú to napríklad Chihuahua, Pomeranian, Yorkie, Shih Tzu, Maltézsky psík, Bichon Frise, Papillon, Pekingese, Cavalier King Charles Spaniel, a ďalšie. Ak hľadáte malého psa, ktorý bude navždy malý, tieto plemená sú pre vás ideálne.Ak hľadáte veľkého psa, obrovský aljašský malamut je skvelou voľbou. Ak chcete vedieť, aké veľké sú malamuty, navštívte how big are malamutes .Ak hľadáte mexické mená pre psov, mexican dog names male je skvelým zdrojom inšpirácie.devon rex cat in a gray background

4. Kornwalčanka

Kornwalčanka je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Kornwalčanka je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Kornwalčanka je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

grey sphynx cat

5. Škótska Fold

Škótska Fold je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Škótska Fold je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Škótska Fold je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

american curl cat lying on grey background

6. Japonský Bobtail

Japonský Bobtail je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Japonský Bobtail je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Japonský Bobtail je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

Scottish fold

7. Cornish Rex

Cornish Rex je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, kučeravým srsťou. Cornish Rex je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Cornish Rex je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

Tortoiseshell Turkish Angora standing in grey background

8. Burmese

Burmese je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Burmese je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Burmese je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

Egyptian Mau Cat

9. American Curl

American Curl je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. American Curl je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. American Curl je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

siamese cat sitting on the floor

10. Oriental

Oriental je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Oriental je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Oriental je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

Closeup Burmese Cat Stands on Gray background

11. Peterbald

Peterbald je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Peterbald je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Peterbald je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

tri-color laperm cat

12. Sphynx

Sphynx je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Sphynx je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Sphynx je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

a red somali cat

13. Balinesiská mačka

Balinesiská mačka je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Balinesiská mačka je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Balinesiská mačka je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

adorable munchkin cat

14. Chartreux

Chartreux je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Chartreux je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Chartreux je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

bambino cat in black background

15. Khao Manee

Khao Manee je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Khao Manee je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Khao Manee je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

dwelf cat lying on bed

16. LaPerm

LaPerm je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, kučeravým srsťou. LaPerm je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. LaPerm je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

Minuet cat sticking tongue out

17. Bambino

Bambino je ďalším z najmenších plemien mačiek. Je to malá mačka s krátkym, hladkým srsťou. Bambino je veľmi inteligentná mačka, ktorá je veľmi priateľská a láskavá. Je to veľmi aktívna mačka, ktorá má radi hry. Bambino je veľmi oddaná mačka, ktorá je veľmi verná svojim majiteľom.

Toto sú 17 najmenších plemien mačiek, ktoré zostanú navždy malé. Každé plemeno mačky má svoje vlastnosti a charakteristiky, takže je dôležité, aby ste si vybrali plemeno, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a životnému štýlu. Ak hľadáte malé plemeno mačky, ktoré zostane navždy malé, tieto plemená sú ideálne pre malé domácnosti.