11 Receptov na Domáce Krmivo pre Mačky Schválené Veterinárom

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsChcete vedieť, ako pripraviť domáce krmivo pre mačky schválené veterinárom? Tu je 11 receptov, ktoré sú zdravé a chutné pre vašu mačku.

Všetci milujeme naše mačky a chceme, aby mali zdravú a vyváženú stravu. Ak chcete, aby vaša mačka bola zdravá a šťastná, je dôležité, aby ste jej poskytli správne krmivo. Domáce krmivo pre mačky schválené veterinárom je najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby vaša mačka dostala všetky potrebné živiny. Tu je, ktoré sú zdravé a chutné pre vašu mačku.Pork bone and veggies for soup

1. Kuracie s ryžou a brokolicou

Tento recept je skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky brokolice a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.

Ak hľadáte 11 receptov na domáce krmivo pre mačky schválené veterinárom, ste na správnom mieste. Tieto recepty sú vyvinuté tak, aby poskytovali mačkám všetky potrebné živiny, ktoré potrebujú pre zdravý život. Okrem toho, can dogs eat apples cores ? Odpoveď veterinára je, že áno, ale je dôležité, aby ste sa uistili, že jablkové jadro je dobre umyté a bez pesticídov. Ďalšou obľúbenou plemenou je blue nose pit bull , ktorý je veľmi inteligentný a milý. Je to veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi oddané svojim majiteľom.

Scraps of meat on a table

2. Kuracie s ryžou a mrkvou

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky mrkvy a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.Nori paper laid on white background

3. Kuracie s ryžou a zelerom

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky zeleru a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.Chicken broth soup in a bowl

4. Kuracie s ryžou a kukuricou

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky kukurice a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.

chicken and carrot broth

5. Kuracie s ryžou a hráškom

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky hrášku a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.chicken soup chinese style in a bowl

6. Kuracie s ryžou a špenátom

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky špenátu a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.

Boiling eggs in water

7. Kuracie s ryžou a cuketou

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky cukety a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.

Scraps of meat on a table

8. Kuracie s ryžou a paradajkami

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky paradajok a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.

Pork ribs stew in a bowl

9. Kuracie s ryžou a cesnakom

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky cesnaku a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.

liver on pet bowl

10. Kuracie s ryžou a cibuľou

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky cibule a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.

canned tuna on a plate

11. Kuracie s ryžou a šošovicou

Tento recept je ďalším skvelým zdrojom bielkovín pre vašu mačku. Potrebujete 1/2 šálky kuracieho mäsa, 1/4 šálky ryže, 1/4 šálky šošovice a 1/4 šálky vody. Všetky ingrediencie dajte do hrnca a dusíme na miernom ohni asi 15 minút. Potom odstavte a nechajte vychladnúť. Môžete pridať trochu olivového oleja pre zvýšenie chuti.

Tieto recepty sú skvelým spôsobom, ako zabezpečiť, aby vaša mačka dostala všetky potrebné živiny. Sú zdravé a chutné pre vašu mačku a schválené veterinárom. Ak chcete, aby vaša mačka bola zdravá a šťastná, je dôležité, aby ste jej poskytli správne krmivo.

Zdroje:

FAQs

 • Aké sú najlepšie zdroje bielkovín pre mačky?
  Kuracie mäso je jedným z najlepších zdrojov bielkovín pre mačky.
 • Je domáce krmivo pre mačky bezpečné?
  Áno, domáce krmivo pre mačky je bezpečné, ak je pripravené správne a schválené veterinárom.
 • Aké sú najlepšie prísady pre domáce krmivo pre mačky?
  Najlepšie prísady pre domáce krmivo pre mačky sú kuracie mäso, ryža, zelenina a olivový olej.
 • Aké sú najlepšie recepty pre domáce krmivo pre mačky?
  Najlepšie recepty pre domáce krmivo pre mačky sú kuracie s ryžou a zeleninou, ako je brokolica, mrkva, zeler, hrášok, špenát, cuketa, paradajky, cesnak a šošovica.
 • Je domáce krmivo pre mačky lepšie ako komerčné krmivo?
  Domáce krmivo pre mačky môže byť lepšie ako komerčné krmivo, ak je pripravené správne a schválené veterinárom.