Civava zmes nemeckeho ovciaka: Informacie o plemene psov a obrazky

Civava zmes nemeckeho ovciaka je relativne nove plemeno, ktore vzniklo v Nemecku v roku 1899. Toto plemeno je vytvorene z krizenia civavy a nemeckeho ovciaka. Toto plemeno bolo vytvorene preto, aby vytvorilo inteligentneho, laskaveho a oddaneho psa, ktory by bol skvelym spolocnikom pre rodinu. V roku 1903 bolo toto plemeno oficialne uznané ako plemeno psov.

Husky Wolf Mix: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Husky Wolf Mix má veľmi krásny vzhľad. Ich telo je obvykle dlhé a štíhle, s veľkými ušami a dlhými chvostmi. Ich srsť je obvykle hnedá alebo čierna s bielymi alebo šedými odtieňmi. Ich oči sú obvykle žlté alebo hnedé. Ich vlasy sú obvykle dlhé a husté.

Australsky ovciak Red Merle: Informacie, obrazky, fakty a vlastnosti

Australsky ovciak Red Merle je plemeno, ktore pochadza z Austrálie. Bol chovany pre jeho schopnosti ako pastier a strážca stáda. Tento pes je vecsinou znamy pre svoju krasu a jeho inteligenciu. Jeho inteligencia mu umožnuje ucit sa veci rychlo a jeho laskavost mu umožnuje byt oddanym spriatelencom pre svoju rodinu.

Shih-Poo - Informácie, Obrázky, Fakty a Osobnosti

Shih-Poo je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vytvorené v USA v roku 1950. Toto plemeno bolo vytvorené za účelom vytvorenia malého, inteligentného a hravého plemena, ktoré by bolo veľmi oddané svojim majiteľom. Shih-Poo je veľmi obľúbené pre svoju milú a roztomilú povahu a je veľmi obľúbené ako domáce zviera.

Red Nosed Pit Bull: Informácie, Fotografie, Vlastnosti a Fakty

Red Nosed Pit Bull je veľmi staré plemeno psa, ktoré pochádza z Anglicka. Bolo vyšľachtené z mnohých rôznych plemien, ako sú Bulldog, Teriér a Bull Teriér. Toto plemeno bolo pôvodne vyšľachtené pre bojové športy, ale teraz je to veľmi obľúbený spoločník. Red Nosed Pit Bull je veľmi obľúbený pre svoju inteligenciu, silu a láskavosť.

Drosrsty jazvecik: Informácie, fotografie, vlastnosti a fakty

Drosrsty jazvecik pochádza z Nemecka a jeho história sa datuje do 19. storočia. Bol vyšľachtený z nemeckých jazvečíkov a bol používaný ako spoločník a strážca. Bol veľmi obľúbený medzi nemeckými aristokratmi a bol používaný ako spoločník a strážca. Drosrsty jazvecik bol oficiálne uznaný ako plemeno v roku 1895 a bol uvedený do Nemeckej knihy plemien v roku 1899.

20 Najsilnejších Plemien Psov s PSI

Rottweiler je veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Rottweiler má silu hryzenia s PSI až 328.

Australsky Husky: Informacie, Fotografie, Vlastnosti a Fakty

Australsky Husky je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v Austrálii. Bol vyšľachtený z australského ovčiaka a huskyho križa. Australsky ovčiak bol vyšľachtený v Austrálii v 19. storočí a bol používaný na stádnej práci. Husky križ bol vyšľachtený v Kanade a bol používaný na ťahanie sání. Australsky Husky bol vyšľachtený v roku 1980 a jeho hlavným účelom bolo vytvoriť inteligentného, energického a láskyplného psa. Australsky Husky je teraz veľmi obľúbeným plemenom a je často vystavovaný na výstavách.

Hlava jelena civavy: Informácie o plemene psov, fotografie a fakty

Hlava jelena civavy pochádza z Južnej Ameriky a jeho pôvodným účelom bolo chovať dobytok. Toto plemeno bolo vyšľachtené v 19. storočí a bolo veľmi obľúbené pre svoju schopnosť prispôsobiť sa rôznym prostrediam. V súčasnosti je toto plemeno veľmi obľúbené ako spoločník a je veľmi obľúbené pre svoju inteligenciu, oddanosť a láskavosť.

Mini Bernedoodle (Mini Pudel / Bernsky Salasnicky Pes): Informacie, Fotografie a Charakteristiky

Mini Bernedoodle je relatívne nový hybridný pes, ktorý bol vytvorený v roku 2003. Tieto psy boli vytvorené krížením miniatúrneho pudla a bernského salašníckeho psa. Tieto psy sú veľmi obľúbené pre svoju inteligenciu, oddanosť a láskavú povahu. Mini Bernedoodle sú veľmi obľúbené ako rodinní spoločníci a sú veľmi milé a oddané voči svojim majiteľom.

Rat-Cha: Križenec krysieho teriera a civavy

Rat-Cha je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v roku 2000. Bolo vyšľachtené v USA ako križenec krysieho teriera a civavy. Toto plemeno bolo vyšľachtené s cieľom vytvoriť malého, inteligentného a láskavého spoločníka. Rat-Cha je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu a nenáročnú starostlivosť. Rat-Cha je veľmi inteligentné plemeno a je veľmi ľahko vycvičiteľné.

Pitsky - Križenec Pitbulla a Huskyho

Pitsky je relatívne nový križenec, ktorý sa začal chovať v 90. rokoch. Ich popularita rýchlo rástla a dnes sú veľmi obľúbené. Ich meno pochádza z ich rodičovských plemien, pitbulla a huskyho. Ich rodičia sú obľúbené pre svoju láskavú povahu a ich schopnosť prispôsobiť sa rôznym prostrediam.

21 Nízkoenergetických Plemien Psov

Bostonský teriér je inteligentné a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Bostonský teriér je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

Corgipoo - Mix Corgi a Pudla: Informácie, Fotografie, Fakty, Vlastnosti

Corgipoo je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vytvorené v posledných desaťročiach. Je to mix medzi Corgi a Pudla. Corgi je starobylé plemeno, ktoré pochádza z Walesu. Pudla je tiež starobylé plemeno, ktoré pochádza z Francúzska. Oba plemená sú veľmi inteligentné a milé. Corgipoo je veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi oddané svojim majiteľom.

Obrovsky Aljassky Malamut: Fakty, Obrazky a Informacie

Obrovsky aljassky malamut pochádza z Aljašky, kde bol používaný ako spoločník a pomocník pre lovcov. Tieto psy boli vyšľachtené pre svoju silu a schopnosť pracovať v tuhých podmienkach. Boli tiež vyšľachtené pre svoju láskavú povahu a schopnosť byť vernými spoločníkmi. Plemeno bolo oficiálne uznané v roku 1935.

Pomchi (Pomeranian & Chihuahua Mix): Informácie, obrázky a sprievodca starostlivosťou

Pomchi je relatívne nové plemeno, ktoré bolo vytvorené v posledných desaťročiach. Toto plemeno bolo vytvorené krížením pomeranča a chihuahua, čo vytvorilo veľmi milého a milujúceho psa. Tieto psy sú veľmi obľúbené medzi milovníkmi psov, pretože sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú tiež veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi verní.

Border Collie & Husky Mix: Informácie o plemene psa

Border Collie & Husky Mix je hybridné plemeno, ktoré vzniklo krížením Border Collie a Huskyho. Oba rodičia sú veľmi inteligentné plemená, ktoré sú veľmi obľúbené pre svoju oddanosť a láskavosť. Border Collie & Husky Mix je veľmi obľúbený pre svoju inteligenciu, energickú povahu a láskavosť. Tento hybridný pes je veľmi obľúbený pre svoju inteligenciu, energickú povahu a láskavosť.

Nemecky ovciak a belgicky malinois: Informacie, obrazky, vlastnosti a fakty

Nemecky ovciak a belgicky malinois su oba inteligentne, energicne a vytrvale plemena psov. Zmes tieto dve plemena je znama ako nemecky malinois. Tento hybrid je oblubeny pre svoju inteligenciu, energicnost a vytrvalost. Je to vecsinou stredne velky pes, ktory moze dosahovat vahy od 30 do 80 libier. Jeho srst je kratka a husta, s farbou od sivej po hnedu. Jeho oci su tmave a jeho ucha su vysoko postavene. Jeho chvost je dlhy a zahnutý. Je to vecsinou vecsinou priatelsky, oddany a lojalny pes.

Chigi: Informácie, obrázky, vlastnosti a fakty

Chigi je relatívne nové plemeno, ktoré sa objavilo v posledných desaťročiach. Jeho prvé zmienky sa datujú do roku 2000, keď sa objavili prvé prípady kríženia Cardigan Welsh Corgi a Chihuahua. Odvtedy sa Chigi stalo populárnym hybridným plemenom, ktoré sa často používa ako domáce zvieratá.

Nemecka Doga - Informacie o plemene psov: Obrazky, vlastnosti a fakty

Nemecka Doga bola vyšľachtovaná v Nemecku v 19. storočí. Boli vyšľachtované z rôznych plemien, ako sú Bullenbeisser, Great Dane a Mastiff. Tieto plemená boli vyšľachtované pre svoju silu a odvahu. Toto plemeno bolo používané na lov zveri, ako sú jelene, medvede a vlky. Boli tiež používané ako strážne psy a pre súťaže v sile. V súčasnosti sú Nemecké Dogy obľúbené ako rodinné maznáčiky a spoločníci.