21 Nízkoenergetických Plemien Psov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsPrehľad, ktoré sú ideálne pre rodiny s malými deťmi alebo pre ľudí, ktorí hľadajú pokojného a oddaného spoločníka.

Ak hľadáte pokojného a oddaného spoločníka, nízkoenergetické plemená psov sú pre vás ideálne. Tieto plemená sú obzvlášť vhodné pre rodiny s malými deťmi, pretože sú veľmi pokojné a nie sú náchylné k agresívnemu správaniu. Tu je prehľad, ktoré sú ideálne pre rodiny s malými deťmi alebo pre ľudí, ktorí hľadajú pokojného a oddaného spoločníka.Lazy dog on the floor

1. Bostonský Teriér

Bostonský teriér je inteligentné a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Bostonský teriér je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.Divider 8

2. Havanský Bichon

Havanský bichon je veľmi milý a oddaný pes, ktorý je veľmi obľúbený pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Havanský bichon je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

Moscow Vodolaz Black Newfoundland dog with a leash outdoors_maxim blinkov_shutterstock

3. Shih Tzu

Shih Tzu je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Shih Tzu je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

21 Nízkoenergetických Plemien Psov je skupina plemien, ktoré sú vhodné pre ľudí, ktorí hľadajú pokojného a nenáročného spoločníka. Medzi tieto plemená patria corgi lady and the tramp a chihuahua german shepard mix . Tieto plemená sú veľmi oddané a milujúce, čo je dôvod, prečo sú tak obľúbené medzi majiteľmi psov.

Basset Hound dog

4. Chihuahua

Chihuahua je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Chihuahua je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

Saint Bernard

5. Pudl

Pudl je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Pudl je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.Great Dane woods

6. Bichon Frise

Bichon Frise je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Bichon Frise je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

Italian Greyhound

7. Pomeranian

Pomeranian je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Pomeranian je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

english mastiff

8. Yorkshire Teriér

Yorkshire teriér je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Yorkshire teriér je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

pregnant Dogue de Bordeaux

9. Maltézsky Psík

Maltézsky psík je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Maltézsky psík je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

Cavalier King Charles Spaniel

10. Biewer Teriér

Biewer teriér je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Biewer teriér je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

Maltese

11. Havanský Psík

Havanský psík je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Havanský psík je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

French Bulldog

12. Kavalír King Charles Spaniel

Kavalír King Charles Spaniel je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Kavalír King Charles Spaniel je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

English Bulldog

13. Pekingese

Pekingese je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Pekingese je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

pug sitting while looking up

14. Lhasa Apso

Lhasa Apso je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Lhasa Apso je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

shih tzu puppy sitting on a couch

15. Papillon

Papillon je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Papillon je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

japanese chin

16. Basenji

Basenji je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Basenji je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

9Irish Wolfhound

17. Pudelpointer

Pudelpointer je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskavú povahu. Tieto psy sú veľmi hravé a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi nenáročné na starostlivosť a sú veľmi nízkoenergetické. Pudelpointer je ideálny pre rodiny s malými deťmi, pretože je veľmi oddaný a láskavý.

18. Kólia

Kólia je veľmi milé a oddané plemeno, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju láskav.