20 Najsilnejších Plemien Psov s PSI

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContents

Prehľad 25 najsilnejších plemien psov s najsilnejšou silou hryzenia (PSI). Pozrite sa, ktoré plemená sú najsilnejšie a najodolnejšie.

Všetci milovníci psov vedia, že každé plemeno má svoje vlastné silné a slabé stránky. Niektoré plemená sú vynikajúce na stráženie, iné sú skvelé na vyšportovanie, ale niektoré plemená sú vyhlásené pre svoju silu hryzenia. Ak hľadáte najsilnejšie plemená psov s najsilnejšou silou hryzenia, tu je prehľad.

kangal dog

1. Rottweiler

Rottweiler je veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Rottweiler má silu hryzenia s PSI až 328.Bandog

2. Doberman

Doberman je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Doberman má silu hryzenia s PSI až 245.

20 najsilnejších plemien psov s PSI je veľmi obľúbeným témou medzi milovníkmi psov. Ak hľadáte najsilnejšie plemená psov, potom ste na správnom mieste. Okrem toho, ak ste zvedaví na pomeranian yorkie puppies , potom ste na správnom mieste. Tieto malé, ale silné plemená sú veľmi obľúbené medzi milovníkmi psov. Ak ste však na trhu s krmivom pre psov, potom by ste mali vedieť, že nudges dog treats recall 2021 je dôležité upozornenie, ktoré by ste mali vziať do úvahy.Cane Corso laying in the park

3. Šarpej

Šarpej je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Šarpej má silu hryzenia s PSI až 235.Dogue de Bordeaux outdoors

4. Bullmastiff

Bullmastiff je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Bullmastiff má silu hryzenia s PSI až 220.

Tosa inu male dog closeup_acceptphoto_shutterstock

5. Dogo Argentínsky

Dogo Argentínsky je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Dogo Argentínsky má silu hryzenia s PSI až 195.

English Mastiff drooling

6. Cane Corso

Cane Corso je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Cane Corso má silu hryzenia s PSI až 195.

Dogo Canario

7. Špic Nemecký

Špic Nemecký je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Špic Nemecký má silu hryzenia s PSI až 195.

Dogo Argentino in the wild

8. Akita Inu

Akita Inu je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Akita Inu má silu hryzenia s PSI až 195.

happy akita inu

9. Špic Miniatúrny

Špic Miniatúrny je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Špic Miniatúrny má silu hryzenia s PSI až 175.

leonberger

10. Špic Veľký

Špic Veľký je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Špic Veľký má silu hryzenia s PSI až 175.

9-month-old-rottweiler

11. Šarplaninec

Šarplaninec je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Šarplaninec má silu hryzenia s PSI až 175.

Staffordshire Bull Terrier

12. Šeltia

Šeltia je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Šeltia má silu hryzenia s PSI až 175.

Siberian Husky Dog

13. Pitbull Teriér

Pitbull Teriér je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Pitbull Teriér má silu hryzenia s PSI až 175.

Scott American Bulldog

14. Čau-čau

Čau-čau je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Čau-čau má silu hryzenia s PSI až 175.

bull terrier standing on grass

15. Malý Špic

Malý Špic je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Malý Špic má silu hryzenia s PSI až 175.

Silver Sable German Shepherd

16. Švajčiarsky Ovčiak

Švajčiarsky Ovčiak je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Švajčiarsky Ovčiak má silu hryzenia s PSI až 155.

Great Dane

17. Špic Pomeranč

Špic Pomeranč je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Špic Pomeranč má silu hryzenia s PSI až 155.

red nose American pitbull terrier

18. Špic Škótsky

Špic Škótsky je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Špic Škótsky má silu hryzenia s PSI až 155.

Boxer dog standing on a flower field

19. Špic Japonský

Špic Japonský je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Špic Japonský má silu hryzenia s PSI až 155.

20. Špic Čínsky

Špic Čínsky je ďalšie veľké plemeno psov, ktoré je známe pre svoju silu hryzenia. Toto plemeno je veľmi inteligentné a jeho sila hryzenia je vysoká, čo je dôvod, prečo je toto plemeno často vyhľadávané ako strážny pes. Špic Čínsky má silu hryzenia s PSI až 155.