Drosrsty jazvecik: Informácie, fotografie, vlastnosti a fakty

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsDrosrsty jazvecik je malé, inteligentné plemeno psov, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju oddanosť a láskavosť. Toto plemeno je veľmi obľúbené pre svoju oddanosť a láskavosť, ale aj pre svoju hravosť a energickosť. Drosrsty jazvecik je veľmi inteligentný a môže byť veľmi učenlivý, ak je správne vycvičený. Je to veľmi oddaný spoločník, ktorý sa dobre hodí do rodiny s deťmi. Čítajte ďalej, aby ste sa dozvedeli viac o tomto plemene, jeho vlastnostiach a faktoch.wire haired dachshund

História

Drosrsty jazvecik pochádza z Nemecka a jeho história sa datuje do 19. storočia. Bol vyšľachtený z nemeckých jazvečíkov a bol používaný ako spoločník a strážca. Bol veľmi obľúbený medzi nemeckými aristokratmi a bol používaný ako spoločník a strážca. Drosrsty jazvecik bol oficiálne uznaný ako plemeno v roku 1895 a bol uvedený do Nemeckej knihy plemien v roku 1899.

Drsostý jazvečík je malý, ale veľmi odolný plemenný pes. Jeho vlastnosti a fakty sú veľmi zaujímavé. Ak hľadáte informácie o tomto plemene, môžete si prečítať silver tip siamese cat a do great danes slobber . Môžete tiež vidieť fotografie drsostého jazvečíka a zistiť viac o jeho vlastnostiach a faktoch.

wire haired dachshund puppy

Vzhľad

Drosrsty jazvecik je malý pes s dlhými, hustými srsťou. Má krátky, huňatý chvost a veľké, okrúhle oči. Má krátky, huňatý chvost a veľké, okrúhle oči. Má krátke, huňaté uši a krátke, huňaté nohy. Farba srsťe môže byť čierna, hnedá, červená alebo biela. Drosrsty jazvecik môže mať hmotnosť od 4 do 8 libier a výšku od 8 do 11 palcov.divider 9

Vlastnosti

Drosrsty jazvecik je veľmi inteligentný a môže byť veľmi učenlivý, ak je správne vycvičený. Je to veľmi oddaný spoločník, ktorý sa dobre hodí do rodiny s deťmi. Je to veľmi hravý a energický pes, ktorý má rád hry a aktivity. Je to veľmi láskavý a oddaný pes, ktorý je veľmi lojálny voči svojej rodine. Drosrsty jazvecik je veľmi inteligentný a môže byť veľmi učenlivý, ak je správne vycvičený.wire haired dachshund

Zdravie

Drosrsty jazvecik je obecne zdravé plemeno, ale môžu trpieť niektorými zdravotnými problémami, ako sú očné problémy, dysplázia kyčelného kĺbu a alergie. Je dôležité, aby ste si pre svojho psa vybrali zdravého jedinca a aby ste ho pravidelne navštevovali veterinára. Je tiež dôležité, aby ste svojmu psovi poskytli správnu výživu a starostlivosť, aby bol zdravý a šťastný.

wire haired dachshund

Životnosť

Drosrsty jazvecik má priemernú životnosť od 12 do 15 rokov. Je dôležité, aby ste svojmu psovi poskytli správnu starostlivosť a výživu, aby ste mu pomohli žiť dlhý a šťastný život.Divider 5

Fotografie

Drosrsty jazvecik je veľmi obľúbený pre svoju krásnu srsť a veľké oči. Je to veľmi fotogenický pes, ktorý je veľmi obľúbený pre svoju krásu. Môžete si prezrieť fotografie drosrstého jazvečíka na internete, aby ste si mohli užiť jeho krásu.

Fakty

Drosrsty jazvecik je veľmi obľúbený pre svoju oddanosť a láskavosť. Je to veľmi inteligentný a učenlivý pes, ktorý je veľmi oddaný voči svojej rodine. Je to veľmi hravý a energický pes, ktorý má rád hry a aktivity. Má priemernú životnosť od 12 do 15 rokov a môže mať hmotnosť od 4 do 8 libier a výšku od 8 do 11 palcov.

Záver

Drosrsty jazvecik je malé, inteligentné plemeno psov, ktoré je veľmi obľúbené pre svoju oddanosť a láskavosť. Je to veľmi hravý a energický pes, ktorý má rád hry a aktivity. Je to veľmi láskavý a oddaný pes, ktorý je veľmi lojálny voči svojej rodine. Drosrsty jazvecik je veľmi inteligentný a môže byť veľmi učenlivý, ak je správne vycvičený. Ak hľadáte malého, inteligentného a láskavého spoločníka, potom by drosrsty jazvecik mohol byť pre vás ten správny pes.

FAQ

Ako dlho žije drosrsty jazvecik?

Drosrsty jazvecik má priemernú životnosť od 12 do 15 rokov.

Je drosrsty jazvecik inteligentný?

Áno, drosrsty jazvecik je veľmi inteligentný a môže byť veľmi učenlivý, ak je správne vycvičený.

Je drosrsty jazvecik dobrý pre rodiny s deťmi?

Áno, drosrsty jazvecik je veľmi oddaný spoločník, ktorý sa dobre hodí do rodiny s deťmi.

Aká je hmotnosť drosrstého jazvečíka?

Drosrsty jazvecik môže mať hmotnosť od 4 do 8 libier.

Aká je výška drosrstého jazvečíka?

Drosrsty jazvecik môže mať výšku od 8 do 11 palcov.