15 Najhorších Plemien Psov Pre Prvých Majiteľov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsAk hľadáte plemeno psa pre prvého majiteľa, je dôležité vedieť, ktoré plemená sú najhoršie pre začiatočníkov. Tu je.

Ak ste prvýkrát majiteľom psa, je dôležité vybrať si správne plemeno. Niektoré plemená sú pre začiatočníkov veľmi náročné a môžu byť pre nich veľmi ťažké na výcvik. Tu je.Husky coat colors

1. Akita Inu

Akita Inu je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je veľmi náročné na výcvik. Akita Inu je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné a nezávislé. Akita Inu je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Akita Inu je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

Ak hľadáte psa pre prvého majiteľa, mali by ste sa pozrieť na 15 najhorších plemien psov. Medzi nimi sú aj siberian husky wolf mix puppy , ktorý je veľmi obľúbený medzi prvými majiteľmi. Ak chcete, aby váš pes mal zdravú stravu, mali by ste zvážiť pure blend dog food , ktoré je plné výživných látok a vitamínov.Airedale Terrier

2. Chow Chow

Chow Chow je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov. Chow Chow je veľmi nezávislé plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné. Chow Chow je tiež veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Chow Chow je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.akita

3. Bullmastiff

Bullmastiff je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné. Bullmastiff je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Bullmastiff je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.Alaskan Malamute

4. Dogue de Bordeaux

Dogue de Bordeaux je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné. Dogue de Bordeaux je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Dogue de Bordeaux je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

training-Australian-Cattle-Dog_lara-sh_shutterstock

5. Rottweiler

Rottweiler je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné. Rottweiler je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Rottweiler je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.bloodhound

6. Šarpej

Šarpej je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je veľmi náročné na výcvik. Šarpej je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné a nezávislé. Šarpej je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Šarpej je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

border collie

7. Bull Terrier

Bull Terrier je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné. Bull Terrier je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Bull Terrier je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

happy bulldog outside

8. Aljašský Malamut

Aljašský Malamut je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné. Aljašský Malamut je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Aljašský Malamut je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

bullmastiff

9. Dogo Argentínsky

Dogo Argentínsky je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné. Dogo Argentínsky je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Dogo Argentínsky je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

Cane Corso

10. Mastiff

Mastiff je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné. Mastiff je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Mastiff je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

chow chow blue tongue

11. Šeltia

Šeltia je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je veľmi náročné na výcvik. Šeltia je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné a nezávislé. Šeltia je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Šeltia je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

Dalmatian Dog Breed Info

12. Špic

Špic je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je veľmi náročné na výcvik. Špic je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné a nezávislé. Špic je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Špic je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

overweight german shepherd dog lying on grass

13. Škótsky Teriér

Škótsky Teriér je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je veľmi náročné na výcvik. Škótsky Teriér je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné a nezávislé. Škótsky Teriér je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Škótsky Teriér je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

american pit bull terrier

14. Čau-čau

Čau-čau je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je veľmi náročné na výcvik. Čau-čau je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné a nezávislé. Čau-čau je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Čau-čau je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

Rottweiler Close up

15. Wolfhound Irlandský

Wolfhound Irlandský je veľmi inteligentné plemeno, ktoré je veľmi náročné na výcvik. Wolfhound Irlandský je veľmi silné plemeno, ktoré môže byť veľmi neposlušné a nezávislé. Wolfhound Irlandský je tiež veľmi húževnaté plemeno, ktoré môže byť veľmi tvrdohlavé. Wolfhound Irlandský je veľmi náročné plemeno pre prvých majiteľov.

Vybrať si správne plemeno pre prvého majiteľa je veľmi dôležité. Niektoré plemená sú pre začiatočníkov veľmi náročné a môžu byť pre nich veľmi ťažké na výcvik. Vyššie uvedené plemená sú najhoršie pre prvých majiteľov. Ak hľadáte plemeno pre prvého majiteľa, je dôležité vedieť, ktoré plemená sú najhoršie pre začiatočníkov.

Zdroje:

FAQs

  • Aké plemená sú najlepšie pre prvých majiteľov?
  • Najlepšie plemená pre prvých majiteľov sú labradorský retriever, bernský salašnícky pes, kokršpanieľ, pudl, beagle, bostonský teriér, vlnka, zlatý retriever, škótsky teriér, bichon frise, maltézsky psík, pomeranian, shih tzu, bostonský teriér a yorkshire teriér.
  • Aké plemená sú najhoršie pre prvých majiteľov?
  • Najhoršie plemená pre prvých majiteľov sú Akita Inu, Chow Chow, Bullmastiff, Dogue de Bordeaux, Rottweiler, Šarpej, Bull Terrier, Aljašský Malamut, Dogo Argentínsky, Mastiff, Šeltia, Špic, Škótsky Teriér, Čau-čau a Wolfhound Irlandský.
  • Aké sú najčastejšie problémy s plemenami pre prvých majiteľov?
  • Najčastejšími problémami plemena u nových majiteľov sú neposlušnosť, nezávislosť, tvrdohlavosť.