20 Maltezských Zmiešaných Plemien

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahMaltezské plemená sú obľúbené pre svoju inteligenciu, láskavosť a oddanosť. Mnoho ľudí si vyberá maltezské plemená ako svojho domáceho miláčika. Existuje však veľa druhov maltezských zmiešaných plemien, ktoré sú tiež veľmi obľúbené. Tu je zoznam, ktoré sú obľúbené pre svoju inteligenciu, láskavosť a oddanosť.Maltese on grass

1. Maltezský Yorkie

Maltezský Yorkie je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a yorkshirským teriérom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Yorkie je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

maltichon

2. Maltezský Chihuahua

Maltezský Chihuahua je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a chihuahou. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Chihuahua je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

Cavamalt

3. Maltezský Pomeranian

Maltezský Pomeranian je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a pomeránskym psom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Pomeranian je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.Malchi

4. Maltezský Shih Tzu

Maltezský Shih Tzu je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a shih tzu. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Shih Tzu je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

20 Maltezských Zmiešaných Plemien je veľmi obľúbených medzi milovníkmi psov. Sú to malé, inteligentné a veľmi milé plemená, ktoré sú veľmi ľahko sa učia a sú veľmi oddané svojim majiteľom. Ak hľadáte plemeno, ktoré je podobné Shih Tzu, breeds similar to shih tzu je dobrým zdrojom informácií. Ak chcete vedieť, či je pre psov bezpečné jesť maslovú tekvicu, butternut squash safe for dogs je dobrým zdrojom informácií.Cotonese

5. Maltezský Bichon Frise

Maltezský Bichon Frise je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a bichon frise. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Bichon Frise je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.Havamalt

6. Maltezský Poodle

Maltezský Poodle je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Poodle je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

Lhatese

7. Maltezský Jack Russell

Maltezský Jack Russell je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a jack russell teriérom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Jack Russell je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

Mauzer

8. Maltezský Beagle

Maltezský Beagle je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a beaglom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Beagle je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

Maltipoo

9. Maltezský Cocker Spaniel

Maltezský Cocker Spaniel je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a cocker spanielom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Cocker Spaniel je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

10. Maltezský West Highland White Terrier

Maltezský West Highland White Terrier je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a west highland white teriérom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský West Highland White Terrier je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

11. Maltezský Border Collie

Maltezský Border Collie je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a border collie. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Border Collie je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

12. Maltezský Labrador Retriever

Maltezský Labrador Retriever je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a labrador retrieverom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Labrador Retriever je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

13. Maltezský Golden Retriever

Maltezský Golden Retriever je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a golden retrieverom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Golden Retriever je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

14. Maltezský Dachshund

Maltezský Dachshund je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a dachshundom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Dachshund je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

15. Maltezský Bulldog

Maltezský Bulldog je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a bulldogom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Bulldog je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

16. Maltezský Boxer

Maltezský Boxer je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a boxerom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Boxer je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

17. Maltezský Pinscher

Maltezský Pinscher je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a pinscherom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Pinscher je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

18. Maltezský Pointer

Maltezský Pointer je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a pointerom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé. Maltezský Pointer je veľmi malý a jeho vlna je veľmi jemná a lesklá.

19. Maltezský Rottweiler

Maltezský Rottweiler je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi maltezským psom a rottweilerom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi hravé.