20 Najlepších Psov, Ktorí Vyzerajú Ako Ľadoví Medvede

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahAk ste milovníkom psov a hľadáte niečo výnimočné, potom sú ľadoví medvede vyzerajúce psy pre vás. Tieto plemená sú veľmi obľúbené pre svoju krásu a inteligenciu. V tomto článku sa pozrieme na.japanese spitz

1. Samojed

Samojed je veľké plemeno psov, ktoré pochádza z Ruska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Samojedy sú veľmi inteligentné a milé psy, ktoré sú veľmi oddané svojim majiteľom. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.American Eskimo Dog lying on grass

2. Aljašský malamut

Aljašský malamut je veľké plemeno psov, ktoré pochádza z Aljašky. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Aljašský malamut je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

Samoyed dog in the summer forest

3. Šiba Inu

Šiba Inu je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Japonska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Šiba Inu je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

Ak hľadáte najlepšie psy, ktoré vyzerajú ako ľadoví medvede, potom ste na správnom mieste. Tu je 20 najlepších psov, ktoré vyzerajú ako ľadoví medvede. Ak hľadáte najlepšie psy pre púšť, navštívte túto stránku . Ak sa chcete dozvedieť, či je prosciutto pre psy zdravé, prečítajte si tento článok .

White Chow chow

4. Akita Inu

Akita Inu je veľké plemeno psov, ktoré pochádza z Japonska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Akita Inu je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

Great Pyrenees puppy strolling down the road

5. Čin-čin

Čin-čin je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Číny. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Čin-čin je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.white pomeranian

6. Aljašský husky

Aljašský husky je veľké plemeno psov, ktoré pochádza z Aljašky. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Aljašský husky je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

white Siberian husky

7. Keeshond

Keeshond je stredne veľké plemeno psov, ktoré pochádza z Holandska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Keeshond je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

akbash puppies playing

8. American Eskimo Dog

American Eskimo Dog je stredne veľké plemeno psov, ktoré pochádza z USA. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. American Eskimo Dog je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

poodle white

9. Malý špic

Malý špic je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Európy. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Malý špic je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

white german shepherd

10. Lhasa Apso

Lhasa Apso je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Tibeta. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Lhasa Apso je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

Japanese spitz

11. Pomeranian

Pomeranian je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Nemecka. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Pomeranian je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

Slovensky Cuvac

12. Škótsky teriér

Škótsky teriér je stredne veľké plemeno psov, ktoré pochádza zo Škótska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Škótsky teriér je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

south russian ovcharka in slovenie_Monica Martinez DoAllo_shutterstock

13. Bichon Frise

Bichon Frise je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Francúzska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Bichon Frise je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

white alabai adult

14. Švajčiarsky salašnícky pes

Švajčiarsky salašnícky pes je veľké plemeno psov, ktoré pochádza zo Švajčiarska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Švajčiarsky salašnícky pes je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

maremma sheepdog

15. Kólia

Kólia je stredne veľké plemeno psov, ktoré pochádza z Japonska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Kólia je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

Hokkaido

16. Švédsky lapončík

Švédsky lapončík je malé plemeno psov, ktoré pochádza zo Švédska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Švédsky lapončík je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

kitsu ken dog

17. Japonský chin

Japonský chin je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Japonska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Japonský chin je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

Bolognese

18. Pudl

Pudl je stredne veľké plemeno psov, ktoré pochádza z Francúzska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Pudl je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

Komondor

19. Špic miniatúrny

Špic miniatúrny je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Európy. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Špic miniatúrny je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý. Sú veľmi energické a vyžadujú veľa pohybu.

20. Volpino Italiano

Volpino Italiano je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Talianska. Majú veľmi hustú srsť, ktorá im dáva vzhľad ľadového medveda. Volpino Italiano je veľmi inteligentný a oddaný pes, ktorý je veľmi milý a láskavý.