22 Zmiešaných Plemien Anglického Buldoga

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahAnglický buldog je jedným z najobľúbenejších plemien psov. Je to veľmi inteligentný a milý pes, ktorý je veľmi oddaný svojim majiteľom. Anglický buldog je tiež veľmi krásny a má veľmi charizmatický vzhľad. Existuje však veľa zmiešaných plemien anglického buldoga, ktoré sú obľúbené pre svoju krásu a inteligenciu. Tu je 22 zmiešaných plemien anglického buldoga, ktoré sú obľúbené medzi majiteľmi psov.Happy English Bulldog laying on a concrete walkway wearing a harness and leash

1. Bugg

Bugg je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Buggovia sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.Cute beabull puppy with toy sitting in grass

2. Beabull

Beabull je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a bostonským teriérom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Beabullovia sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

white bulloxer

3. Boxerdoodle

Boxerdoodle je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a labradoodle. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Boxerdoodles sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.black and white bullador

4. Bullmatian

Bullmatian je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a jazvečíkom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bullmatians sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

22 Zmiešaných Plemien Anglického Buldoga je veľmi obľúbeným plemenom psov. Ich vzhľad je veľmi jedinečný a ich temperament je veľmi milý. Ak hľadáte malého psa, ktorý je veľmi oddaný a milujúci, potom je to pre vás ideálny pes. Ak chcete vedieť viac o cene toy pomeranian price , prečítajte si tento článok. Ak hľadáte veľkého psa, ktorý je veľmi inteligentný a oddaný, potom by ste mali skúsiť wolf giant malamute mix . Tento mix je veľmi inteligentný a veľmi oddaný. Je to skvelý spoločník pre rodinu a je veľmi milý.brown dog face bullpit

5. Bullshih

Bullshih je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a štíhlym psom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bullshihs sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.catahoula bulldog mix

6. Bullmation

Bullmation je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a pudlom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bullmations sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

Bullpei puppy pouting fur the camera

7. Bulloxer

Bulloxer je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a boxerom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bulloxers sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

8. Bullmastiff

Bullmastiff je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a mastifom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bullmastiffs sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

9. Chug

Chug je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a čivavou. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Chugs sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

10. Frenchton

Frenchton je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a francúzskym buldogom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Frenchtons sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

11. Olde English Bulldogge

Olde English Bulldogge je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a starým anglickým buldogom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Olde English Bulldogges sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

12. Puggle

Puggle je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a pugom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Puggles sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

13. Bassador

Bassador je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a labradorem. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bassadors sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

14. Bost-A-Bull

Bost-A-Bull je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a bostonským teriérom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bost-A-Bulls sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

15. Bull Pei

Bull Pei je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a shar-pei. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bull Peis sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

16. Bull Terrier

Bull Terrier je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a teriérom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bull Terriers sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

17. Bulldogge

Bulldogge je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a nemeckým ovčiakom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bulldogges sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

18. Bullweiler

Bullweiler je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a nemeckým ovčiakom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bullweilers sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

19. Bullador

Bullador je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a labradorem. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bulladors sú veľmi energickí a radi sa hrajú. Sú tiež veľmi dobrí spoločníci pre deti.

20. Bullmatiff

Bullmatiff je zmiešané plemeno, ktoré je krížením medzi buldogom a mastifom. Tieto psy sú veľmi inteligentné a milé. Majú veľmi krásnu srsť a sú veľmi oddaní svojim majiteľom. Bullmatiffs sú veľmi energickí a radi sa hrajú.