7 Rôznych Typov Čivav

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsČivavy sú obľúbené malé psy, ktoré sú inteligentné, hravé a veľmi oddané. Pozrite sa naa ich vlastnosti.

Čivavy sú malé psy, ktoré sú veľmi obľúbené pre svoju inteligenciu, hravosť a oddanosť. Existuje niekoľko rôznych typov čivav, ktoré sa líšia veľkosťou, farbou a vlastnosťami. Pozrite sa naa ich vlastnosti.two chihuahuas

1. Havanská Čivava

Havanská čivava je jedným z najobľúbenejších typov čivav. Tieto malé psy sú veľmi inteligentné a hravé. Ich srsť je dlhá a lesklá a môže byť hnedá, čierna alebo biela. Havanské čivavy sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi hravé a radi sa hrajú s hračkami.

7 Rôznych Typov Čivav sú veľmi obľúbené plemená psov. Sú to malé, inteligentné a veľmi milé psy. Ak hľadáte meno pre svojho čivavu, môžete si prečítať golden retriever names . Anglický buldog je tiež veľmi obľúbený, ale jeho cena je vyššia. Ak chcete vedieť how expensive are english bulldogs , môžete si prečítať tento článok.chihuahua on a leash outdoors

2. Bichon Frise

Bichon Frise je ďalším populárnym typom čivav. Tieto malé psy majú kučeravú srsť a sú veľmi inteligentné. Sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi hravé a radi sa hrajú s hračkami. Bichon Frise sú veľmi ľahko trénovateľné a sú veľmi dobrí spoločníci.long haired chihuahua

3. Malý Španiel

Malý španiel je ďalším populárnym typom čivav. Tieto malé psy majú krátku srsť a sú veľmi inteligentné. Sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi hravé a radi sa hrajú s hračkami. Malí španieli sú veľmi ľahko trénovateľné a sú veľmi dobrí spoločníci.Chihuahua dog lying down on white cloth with dog food bowl beside her and ignoring it

4. Havanský Bichon

Havanský bichon je ďalším populárnym typom čivav. Tieto malé psy majú kučeravú srsť a sú veľmi inteligentné. Sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi hravé a radi sa hrajú s hračkami. Havanskí bichoni sú veľmi ľahko trénovateľné a sú veľmi dobrí spoločníci.

Deer Head Chihuahua

5. Havanský Teriér

Havanský teriér je ďalším populárnym typom čivav. Tieto malé psy majú krátku srsť a sú veľmi inteligentné. Sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi hravé a radi sa hrajú s hračkami. Havanskí teriéri sú veľmi ľahko trénovateľné a sú veľmi dobrí spoločníci.white Chihuahua in grey teepee tent

6. Havanský Hladkosrstý Teriér

Havanský hladkosrstý teriér je ďalším populárnym typom čivav. Tieto malé psy majú hladkú srsť a sú veľmi inteligentné. Sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi hravé a radi sa hrajú s hračkami. Havanskí hladkosrstí teriéri sú veľmi ľahko trénovateľné a sú veľmi dobrí spoločníci.

chihuahua playing on dog bed

7. Havanský Strnad

Havanský strnad je ďalším populárnym typom čivav. Tieto malé psy majú kučeravú srsť a sú veľmi inteligentné. Sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi hravé a radi sa hrajú s hračkami. Havanskí strnadi sú veľmi ľahko trénovateľné a sú veľmi dobrí spoločníci.

Záver

Čivavy sú obľúbené malé psy, ktoré sú inteligentné, hravé a veľmi oddané. Existuje niekoľko rôznych typov čivav, ktoré sa líšia veľkosťou, farbou a vlastnosťami. Pozrite sa naa ich vlastnosti, aby ste našli ten, ktorý bude pre vás najlepší.

Pre viac informácií o čivavách navštívte American Kennel Club alebo PetMD .

FAQs

Ako veľké sú čivavy?

Čivavy sú veľmi malé psy, ktoré môžu vážiť od 2 do 6 libier. Sú veľmi malé a ľahko sa dajú prenášať.

Sú čivavy dobrí spoločníci?

Áno, čivavy sú veľmi dobrí spoločníci. Sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi. Sú veľmi hravé a radi sa hrajú s hračkami.

Môžu čivavy žiť v byte?

Áno, čivavy sú veľmi malé psy, ktoré sa dobre hodia do bytu. Sú veľmi ľahko trénovateľné a sú veľmi dobrí spoločníci.

Ako dlho žijú čivavy?

Čivavy sú veľmi odolné malé psy, ktoré môžu žiť až 15 rokov. Sú veľmi odolné a môžu žiť dlhšie, ak sú dobre starostlivo.

Môžu čivavy byť trénované?

Áno, čivavy sú veľmi ľahko trénovateľné. Sú veľmi inteligentné a radi sa učia novým veciam. Sú veľmi oddané a milujú byť s ľuďmi.