9 Najlepších Krmív Pre Psov Pre Pudliky

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahHľadáte najlepšie krmivo pre svojho pudlíka? Prečítajte si našu recenziu a najlepšie tipy pre miniatúrne, hrackárske a štandardné pudliky.bored and uninterested Poodle puppy_thamKC_shutterstock

Pudliky sú malé, milé a veľmi milované plemeno psov. Sú veľmi inteligentné a ľahko sa učia. Sú tiež veľmi citlivé na svoje stravovacie potreby. Preto je dôležité, aby ste pre svojho pudlíka vybrali správne krmivo. V tomto článku sa pozrieme na, vrátane miniatúrnych, hrackárskych a štandardných pudlikov. Tiež sa pozrieme na recenzie a najlepšie tipy pre každé krmivo.Winner

1. Royal Canin Mini Poodle Adult

Royal Canin Mini Poodle Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Royal Canin Mini Poodle Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.

The Farmer’s Dog Fresh Dog Food

2. Purina Pro Plan Small & Mini Adult

Purina Pro Plan Small & Mini Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Purina Pro Plan Small & Mini Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.Second place

3. Hill's Science Diet Small & Mini Adult

Hill's Science Diet Small & Mini Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Hill's Science Diet Small & Mini Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.Iams ProActive Health Adult Small Breed Dry Dog Food

4. Eukanuba Small & Mini Adult

Eukanuba Small & Mini Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Eukanuba Small & Mini Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.

Third place

5. Acana Small Breed Adult

Acana Small Breed Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Acana Small Breed Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.Royal Canin Poodle Puppy Dry Dog Food

6. Orijen Small Breed Adult

Orijen Small Breed Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Orijen Small Breed Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.

Royal Canin Toy & Miniature Poodle Adult Dog Food

7. Taste of the Wild Small Breed Adult

Taste of the Wild Small Breed Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Taste of the Wild Small Breed Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.

Wellness Small Breed Complete Health Dry Dog Food

8. Nutro Small Breed Adult

Nutro Small Breed Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Nutro Small Breed Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.

Two dogs waiting to be fed with The Farmer

9. Wellness Small Breed Adult

Wellness Small Breed Adult je vyvážené krmivo pre dospelých pudlíkov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín, ktoré pomáhajú udržiavať svalovú hmotu. Krmivo tiež obsahuje vysoký obsah omega-3 mastných kyselín, ktoré pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a srsť. Krmivo je tiež obohatené o vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý imunitný systém. Wellness Small Breed Adult je vhodné pre miniatúrne a hrackárske pudliky.

2Iams ProActive Health Adult Small Breed Dry Dog Food

Vyberte si pre svojho pudlíka správne krmivo, ktoré bude vyhovovať jeho veku, veľkosti a špecifickým potrebám. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výživy pre vášho pudlíka, obráťte sa na svojho veterinárneho lekára.

3Royal Canin Poodle Puppy Dry Dog Food

FAQs

Ako často by som mal kŕmiť svojho pudlíka?

Všeobecne sa odporúča kŕmiť pudlíka dvakrát denne. Množstvo krmiva by malo byť prispôsobené veku, veľkosti a aktivite vášho pudlíka. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výživy pre vášho pudlíka, obráťte sa na svojho veterinárneho lekára.

4Royal Canin Toy & Miniature Poodle

Aké sú najlepšie krmivá pre pudliky?

Najlepšie krmivá pre pudliky sú krmivá, ktoré sú vyvážené pre vek, veľkosť a špecifické potreby vášho pudlíka. Odporúčame vám prečítať si recenzie a najlepšie tipy pre každé krmivo, ktoré ste zvažovali. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výživy pre vášho pudlíka, obráťte sa na svojho veterinárneho lekára.

5Wellness Small Breed Complete Health Adult Turkey

Aké sú najlepšie krmivá pre miniatúrne pudliky?

Najlepšie krmivá pre miniatúrne pudliky sú krmivá, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre miniatúrne pudliky. Odporúčame vám prečítať si recenzie a najlepšie tipy pre každé krmivo, ktoré ste zvažovali. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výživy pre vášho pudlíka, obráťte sa na svojho veterinárneho lekára.

Aké sú najlepšie krmivá pre hrackárske pudliky?

Najlepšie krmivá pre hrackárske pudliky sú krmivá, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre hrackárske pudliky. Odporúčame vám prečítať si recenzie a najlepšie tipy pre každé krmivo, ktoré ste zvažovali. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa výživy pre vášho pudlíka, obráťte sa na svojho veterinárneho lekára.