Ako často kŕmiť Yorkie?

Steniatá Yorkie by mali byť kŕmené trikrát denne. V prvých šiestich mesiacoch života by mali mať prístup ku krmivu počas celého dňa. Akonáhle dosiahnu šesť mesiacov, môžete začať obmedzovať prístup ku krmivu na tri krát denne. Akonáhle dosiahnu jeden rok, môžete ich kŕmiť dvakrát denne.

6 Výhod Macacej Travy Pre Vašu Mačku

Macacia tráva je bohatá na vlákninu, ktorá pomáha mačkám tráviť. Vláknina pomáha mačkám udržiavať zdravé trávenie a zabraňuje zápcham. Macacia tráva tiež pomáha mačkám udržiavať zdravú hmotnosť, pretože je bohatá na vlákninu a nízka na kalórie.

5 Domácich Postelí Pre Mačky, Ktoré Si Môžete Vyrobiť Ešte Dnes

Táto posteľ pre mačky je veľmi jednoduchá na vyrobenie a je vyrobená z kvetináča. Stačí vybrať veľký kvetináč, vystrihnúť otvor pre mačku a vyplniť ho mäkkou podložkou. Môžete tiež pridať vankúš alebo deku, aby ste mačke poskytli ďalšie pohodlie. Tento návrh je skvelý pre mačky, ktoré milujú byť v uzavretom priestore.

20 Bezplatných Vzorov Hackovania Postelí Pre Mačky

Tento vzor pre posteľ pre mačky je veľmi jednoduchý a ľahko sa vytvorí. Vyžaduje len niekoľko materiálov, ako je drevená doska, vankúš, látka a niekoľko kovových skrutiek. Vankúš je umiestnený na drevenej doske a je obalený látkou. Potom sa doska pripevní k stene pomocou kovových skrutiek. Tento vzor je veľmi jednoduchý a ľahko sa vytvorí.

8 DIY Planov Macacieho Mosta, Ktore Mozete Urobit Dnes (S Obrazkami)

Tento jednoduchý macací most je vyrobený z kvetináčov a je veľmi jednoduchý na vytvorenie. Stačí si vybrať niekoľko kvetináčov, ktoré sa vám páčia a potom ich zavesiť na steny alebo strop. Potom môžete pridať niekoľko kobiek, aby ste zabezpečili, že váš macík bude mať dostatok priestoru na prechádzky.