10 Druhov Jazvecikov: Plemena Psov Weiner, Ktoré Treba Poznať

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahJazvečíky sú malé, milé a veľmi inteligentné plemená psov. Ich veľkosť sa pohybuje od 5 do 10 kg a sú veľmi obľúbené pre svoju láskavosť a oddanosť. Existuje veľa druhov jazvecikov, ktoré treba poznať, vrátane plemena psov Weiner. Tu je zoznam 10 druhov jazvecikov s obrázkami, ktoré treba poznať.Divider 8

1. Dachshund

Dachshund je najobľúbenejším plemenom jazvečíka. Je to malý, húževnatý pes s dlhými nohami a krátkym telom. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Dachshund je veľmi inteligentný a láskavý pes, ktorý je veľmi oddaný svojim majiteľom.

10 Druhov Jazvečíkov: Plemena Psov Weiner, Ktoré Treba Poznať. Jazvečíky sú malé, ale veľmi odvážne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné a veľmi oddané svojim majiteľom. Sú veľmi obľúbené pre svoju hravosť a ich schopnosť učiť sa rýchlo. Ak hľadáte malého, ale odvážneho psa, potom je jazvečík pre vás. Tu je 10 druhov jazvečíkov, ktoré by ste mali poznať: • Dachshund
 • Miniatúrny jazvečík
 • Kanársky jazvečík
 • Dlhosrstý jazvečík
 • Krátkosrstý jazvečík
 • Wirehaired Pointing Griffon
 • Ceskoslovenský vlčiak
 • Nemecký krátkosrstý jazvečík
 • Nemecký dlhosrstý jazvečík
 • Nemecký stredne dlhosrstý jazvečík

Ak hľadáte názvy pre hnedé mačky, pozrite sa na names for brown cats . Ak hľadáte plemená psov do 30 libier, pozrite sa na 25 lb dog breeds .a Shorthaired Dachshund on the beach in summer

2. Miniatúrny dachshund

Miniatúrny dachshund je menší ako bežný dachshund. Je to veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Miniatúrny dachshund je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý.a Longhaired Dachshund standing on grass

3. Standardný dachshund

Standardný dachshund je väčší ako miniatúrny dachshund. Je to veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Standardný dachshund je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý.

wirehaired dachshund

4. Wirehaired dachshund

Wirehaired dachshund je veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Wirehaired dachshund je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý. Majú husté a drsné srsť, ktorá ich chráni pred chladom a vlhkosťou.yorkie dachshund

5. Long-haired dachshund

Long-haired dachshund je veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Long-haired dachshund je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý. Majú dlhú a jemnú srsť, ktorá ich chráni pred chladom a vlhkosťou.

Doxle (Dachshund x Beagle)

6. Weimaraner

Weimaraner je veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Weimaraner je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý. Majú hustú a drsnú srsť, ktorá ich chráni pred chladom a vlhkosťou.

Dorgi

7. Miniature Weimaraner

Miniature Weimaraner je menší ako bežný Weimaraner. Je to veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Miniature Weimaraner je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý.

chiweenie

8. Dandie Dinmont Terrier

Dandie Dinmont Terrier je veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Dandie Dinmont Terrier je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý. Majú hustú a drsnú srsť, ktorá ich chráni pred chladom a vlhkosťou.

Doxie-pin (Dachshund x Miniature Pinscher)

9. Miniature Dandie Dinmont Terrier

Miniature Dandie Dinmont Terrier je menší ako bežný Dandie Dinmont Terrier. Je to veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Miniature Dandie Dinmont Terrier je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý.

jackshund

10. Miniature Pinscher

Miniature Pinscher je veľmi obľúbené plemeno, ktoré je veľmi inteligentné a láskavé. Ich farba sa môže líšiť od červenej, čiernej, hnedej až po modrú. Miniature Pinscher je veľmi oddaný svojim majiteľom a je veľmi húževnatý. Majú hustú a drsnú srsť, ktorá ich chráni pred chladom a vlhkosťou.

Toto sú 10 druhov jazvecikov s obrázkami, ktoré treba poznať. Všetky tieto plemená sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi húževnaté. Ak hľadáte malého, láskavého a inteligentného psa, jazvečík je pre vás ideálnym riešením.

Zdroje:

FAQs

 • Aké sú najobľúbenejšie plemená jazvečíkov?
 • Najobľúbenejšie plemená jazvečíkov sú dachshund, miniatúrny dachshund, standardný dachshund, wirehaired dachshund, long-haired dachshund, Weimaraner, miniatúrny Weimaraner, Dandie Dinmont Terrier, miniatúrny Dandie Dinmont Terrier a miniatúrny Pinscher.

 • Aké sú najobľúbenejšie farby jazvečíkov?
 • Najobľúbenejšie farby jazvečíkov sú červená, čierna, hnedá a modrá.

 • Aké sú najobľúbenejšie vlastnosti jazvečíkov?
 • Najobľúbenejšie vlastnosti jazvečíkov sú inteligencia, láskavosť a oddanosť.

 • Aké sú najobľúbenejšie veľkosti jazvečíkov?
 • Najobľúbenejšie veľkosti jazvečíkov sú od 5 do 10 kg.

 • Aké sú najobľúbenejšie typy srsťe jazvečíkov?
 • Najobľúbenejšie typy srsťe jazvečíkov sú hustá a drsná srsť, dlhá a jemná srsť.

Jazvečíky sú malé, milé a veľmi inteligentné plemená psov. Existuje veľa druhov jazvecikov, ktoré treba poznať, vrátane plemena psov Weiner. Tieto plemená sú veľmi inteligentné a láskavé. Sú veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi húževnaté. Ak hľadáte malého, láskavého a inteligentného psa, jazvečík je pre vás ideálnym riešením.