10 Bezpečných Potravín Pre Psy Schválených Veterinárom

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsVšetci milujeme svojich psíkov a chceme, aby mali zdravú stravu.golden retriever with bowl of vegetables

1. Kuracie mäso

Kuracie mäso je jednou z najlepších potravín pre psy. Je to bohaté na bielkoviny, ktoré sú pre psov veľmi dôležité. Kuracie mäso je tiež veľmi ľahko stráviteľné a jeho vysoký obsah bielkovín pomáha udržiavať svalovú hmotu.

10 Bezpečných Potravín Pre Psy Schválených Veterinárom je dôležité pre zdravie vášho psa. Ak hľadáte najlepšie potraviny pre svojho psa, mali by ste sa poradiť so svojím veterinárom. Okrem toho, ak hľadáte niečo výnimočné pre svojho psa, potom by ste mali vyskúšať australian shepherd red merle puppy alebo teacup australian shepherds . Tieto plemená sú veľmi obľúbené a sú veľmi milé a hravé.

Divider 8

2. Ryby

Ryby sú tiež veľmi dobrým zdrojom bielkovín pre psy. Ryby sú tiež bohaté na omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú veľmi dôležité pre zdravie psov. Ryby sú tiež veľmi ľahko stráviteľné a môžu byť pre psov veľmi chutné.Dog Eating Carrots

3. Vajcia

Vajcia sú tiež veľmi dobrým zdrojom bielkovín pre psy. Vajcia sú tiež bohaté na vitamíny a minerály, ktoré sú pre psov veľmi dôležité. Vajcia sú tiež veľmi ľahko stráviteľné a môžu byť pre psov veľmi chutné.Golden Retriever eats a chicken_phil stev_shutterstock

4. Hovädzie mäso

Hovädzie mäso je tiež veľmi dobrým zdrojom bielkovín pre psy. Hovädzie mäso je tiež bohaté na vitamíny a minerály, ktoré sú pre psov veľmi dôležité. Hovädzie mäso je tiež veľmi ľahko stráviteľné a môže byť pre psov veľmi chutné.

labrador eating apple

5. Zelenina

Zelenina je tiež veľmi dobrým zdrojom vitamínov a minerálov pre psy. Zelenina je tiež bohatá na vlákninu, ktorá je pre psov veľmi dôležitá. Zelenina je tiež veľmi ľahko stráviteľná a môže byť pre psov veľmi chutná.Poodle dog enjoying her nutritious and delicious fresh raw meat_thamKC_shutterstock

6. Ovocie

Ovocie je tiež veľmi dobrým zdrojom vitamínov a minerálov pre psy. Ovocie je tiež bohaté na vlákninu, ktorá je pre psov veľmi dôležitá. Ovocie je tiež veľmi ľahko stráviteľné a môže byť pre psov veľmi chutné.

dog with blueberry on its nose

7. Ryža

Ryža je tiež veľmi dobrým zdrojom energie pre psy. Ryža je tiež bohatá na vitamíny a minerály, ktoré sú pre psov veľmi dôležité. Ryža je tiež veľmi ľahko stráviteľná a môže byť pre psov veľmi chutná.

Westie eating cucumber

8. Strukoviny

Strukoviny sú tiež veľmi dobrým zdrojom bielkovín pre psy. Strukoviny sú tiež bohaté na vitamíny a minerály, ktoré sú pre psov veľmi dôležité. Strukoviny sú tiež veľmi ľahko stráviteľné a môžu byť pre psov veľmi chutné.

dog lying down and feed on bowl with cooked rice_KPhrom_shutterstock

9. Banány

Banány sú tiež veľmi dobrým zdrojom vitamínov a minerálov pre psy. Banány sú tiež bohaté na vlákninu, ktorá je pre psov veľmi dôležitá. Banány sú tiež veľmi ľahko stráviteľné a môžu byť pre psov veľmi chutné.

Pug dog waiting for a permission to eat cheese_mariia boiko_shutterstock

10. Jahody

Jahody sú tiež veľmi dobrým zdrojom vitamínov a minerálov pre psy. Jahody sú tiež bohaté na vlákninu, ktorá je pre psov veľmi dôležitá. Jahody sú tiež veľmi ľahko stráviteľné a môžu byť pre psov veľmi chutné.

black dog with banana

Tieto 10 potravín sú veľmi bezpečné pre psy a sú schválené veterinármi. Ak chcete, aby váš pes mal zdravú stravu, mali by ste mu podávať tieto potraviny.

Zdroje:

FAQs

 • Môžu psy jesť všetky druhy mäsa?
  Nie, psy by nemali jesť všetky druhy mäsa. Niektoré druhy mäsa, ako napríklad bravčové mäso, môžu byť pre psov škodlivé.
 • Môžu psy jesť ovocie?
  Áno, psy môžu jesť ovocie. Ovocie je veľmi dobrým zdrojom vitamínov a minerálov pre psy.
 • Môžu psy jesť zeleninu?
  Áno, psy môžu jesť zeleninu. Zelenina je veľmi dobrým zdrojom vitamínov a minerálov pre psy.
 • Môžu psy jesť ryžu?
  Áno, psy môžu jesť ryžu. Ryža je veľmi dobrým zdrojom energie pre psy.
 • Môžu psy jesť strukoviny?
  Áno, psy môžu jesť strukoviny. Strukoviny sú veľmi dobrým zdrojom bielkovín pre psy.

Všetky tieto potraviny sú veľmi bezpečné pre psy a sú schválené veterinármi. Ak chcete, aby váš pes mal zdravú stravu, mali by ste mu podávať tieto potraviny.