11 Najlepších Krmív Pre Mačky Pre IBD - Recenzie a Tipy

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahInflamatórne črevné ochorenie (IBD) je zápalové ochorenie čriev, ktoré môže mať za následok závažné tráviace problémy. Mačky s IBD potrebujú špeciálne krmivo, ktoré im pomôže udržať zdravie čriev a zmierniť príznaky. V tomto článku sa pozrieme na 11 najlepších krmív pre mačky s IBD a poskytneme vám tipy, ako vybrať to najlepšie pre vašu mačku.cat eating from metal bowl

1. Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal Low Fat

Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal Low Fat je špeciálne navrhnuté pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.

Ak hľadáte najlepšie krmivo pre mačky s IBD, potom ste na správnom mieste. Tu nájdete 11 najlepších krmív pre mačky s IBD, recenzie a tipy. Navyše, ak ste milovníkom psov, môžete si prečítať o pluto dog breed a best carpet cleaner for urine .Winner

2. Hill's Prescription Diet I/D

Hill's Prescription Diet I/D je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.Smalls Fresh Other Ground Bird Cat Food

3. Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastroenteric

Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastroenteric je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.Second place

4. Hill's Prescription Diet Z/D

Hill's Prescription Diet Z/D je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.

Tiki Cat Salmon Canned Cat Food

5. Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal High Energy

Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal High Energy je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.Third place

6. Purina Pro Plan Veterinary Diets HA Hydrolyzed

Purina Pro Plan Veterinary Diets HA Hydrolyzed je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.

Hill’s Prescription i/d Canned Cat Food

7. Hill's Prescription Diet w/d

Hill's Prescription Diet w/d je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.

Stella & Chewy

8. Purina Pro Plan Veterinary Diets NF Kidney Function

Purina Pro Plan Veterinary Diets NF Kidney Function je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.

Blue Buffalo Duck Canned Cat Food

9. Hill's Prescription Diet i/d Low Fat

Hill's Prescription Diet i/d Low Fat je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.

smalls cat enjoying freeze dried raw food

10. Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal Moderate Calorie

Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal Moderate Calorie je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.

Tiki Cat Hanalei Luau Wild Salmon in Salmon Consomme Grain-Free Canned Cat Food

11. Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastroenteric Naturals

Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastroenteric Naturals je krmivo navrhnuté špeciálne pre mačky s IBD. Je to nízkotučné krmivo, ktoré obsahuje vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov. Je obohatené o vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pomáhajú udržiavať zdravie čriev. Je to hypoalergénne krmivo, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso.

Hill’s Prescription Diet i_d Digestive Care Cat Food (1)

Vybrať správne krmivo pre mačku s IBD môže byť náročné. Je dôležité, aby ste si prečítali štítky a porozumeli tomu, čo je v krmive obsiahnuté. Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na svojho veterinárneho lekára. Oni vám môžu pomôcť vybrať najlepšie krmivo pre vašu mačku s IBD.

Stella & Chewy

FAQs

1. Aké sú príznaky IBD u mačiek?

Príznaky IBD u mačiek môžu zahŕňať zvracanie, hnačku, úbytok hmotnosti, strata chuti do jedla, únavu a strata energie.

blue buffalo basics limited ingredient duck and potato

2. Aké sú príčiny IBD u mačiek?

Príčiny IBD u mačiek môžu zahŕňať infekcie, alergie, autoimunitné ochorenia a poruchy trávenia.

Ziwi Peak Venison Recipe Canned Cat Food

3. Aké sú najlepšie krmivá pre mačky s IBD?

Najlepšie krmivá pre mačky s IBD sú Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal Low Fat, Hill's Prescription Diet I/D, Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastroenteric, Hill's Prescription Diet Z/D, Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal High Energy, Purina Pro Plan Veterinary Diets HA Hydrolyzed, Hill's Prescription Diet w/d, Purina Pro Plan Veterinary Diets NF Kidney Function, Hill's Prescription Diet i/d Low Fat, Royal Canin Veterinary Diet Gastrointestinal Moderate Calorie a Purina Pro Plan Veterinary Diets EN Gastroenteric Naturals.

Hound & Gatos 98% Turkey & Liver Formula Grain-Free Canned Cat Food

4. Aké sú výhody kŕmenia mačky s IBD?

Výhody kŕmenia mačky s IBD zahŕňajú zmiernenie príznakov IBD, zlepšenie trávenia, zvýšenie energie a zlepšenie celkového zdravia.

5. Aké sú najlepšie tipy pre kŕmenie mačky s IBD?

Najlepšie tipy pre kŕmenie mačky s IBD zahŕňajú výber hypoalergénneho krmiva, ktoré je bezlepkové a bez prísad, ako sú kuracie mäso, kuracie mäso a hydinové mäso, a oboznámenie sa s štítkom krmiva, aby ste sa uistili.