12 Najlepších Plemien Polovných Psov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahPolovní psi sú skvelými spoločníkmi pre lovcov a milovníkov prírody. Sú inteligentní, oddaní a veľmi prispôsobiví. Existuje veľa plemien polovných psov, ktoré sú vhodné pre lov, stráženie a spoločenské aktivity. Tu je prehľad.Hunting retriever dog

1. Labrador Retriever

Labrador Retriever je jedným z najobľúbenejších plemien polovných psov. Sú inteligentní, oddaní a veľmi prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

Polovníci milujú svoje psy a sú hrdí na ich plemená. Tu je 12 najlepších plemien polovných psov: Labrador Retriever, Golden Retriever, Weimaraner, Vizsla, Pointer, Beagle, Bloodhound, German Shorthaired Pointer, Brittany Spaniel, Chesapeake Bay Retriever, Flat Coated Retriever a Foxhound.Mnohí majitelia domácich zvierat sa často pýtajú, prečo ich mačka olizuje pery. Odpoveďou môže byť jedna z deviatich možných príčin. Pre viac informácií si prečítajte cats licking lips .

Ak máte goldendoodle, potom budete potrebovať špeciálny kefku na jeho srsť. Pre viac informácií si prečítajte dog brush for goldendoodle .

labrador

2. Pointer

Pointer je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

English Pointer

3. Weimaraner

Weimaraner je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.English Springer Spaniels

4. Vizsla

Vizsla je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

Boykin Spaniel

5. Beagle

Beagle je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

German Shorthaired Pointer pointing

6. Foxhound

Foxhound je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

Brittany Spaniel

7. Bloodhound

Bloodhound je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

fat golden retriever lying on grass

8. Golden Retriever

Golden Retriever je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

irish setter in mountains

9. Chesapeake Bay Retriever

Chesapeake Bay Retriever je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

Vizsla

10. Flat-Coated Retriever

Flat-Coated Retriever je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

Nova Scotia Duck Tolling Retriever

11. Brittany Spaniel

Brittany Spaniel je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

Curly-Coated Retriever

12. German Shorthaired Pointer

German Shorthaired Pointer je veľmi obľúbené plemeno polovných psov. Sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.

american cocker spaniel

Tieto 12 plemien polovných psov sú veľmi obľúbené a vhodné pre lov, stráženie a spoločenské aktivity. Každé plemeno má svoje vlastné silné a slabé stránky, takže je dôležité, aby ste si vybrali plemeno, ktoré je pre vás najvhodnejšie.

Zdroje:

FAQs

 • Aké sú najlepšie plemená polovných psov?
  • Labrador Retriever, Pointer, Weimaraner, Vizsla, Beagle, Foxhound, Bloodhound, Golden Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Flat-Coated Retriever, Brittany Spaniel a German Shorthaired Pointer sú najlepšie plemená polovných psov.
 • Aké sú výhody používania polovných psov?
  • Polovní psi sú veľmi inteligentní, oddaní a prispôsobiví. Sú tiež veľmi silní a odolní, čo je dôležité pre lovcov. Sú tiež veľmi dobrí pri strážení a sú veľmi dobrí spoločníci.
 • Aké sú najobľúbenejšie plemená polovných psov?
  • Labrador Retriever, Pointer, Weimaraner, Vizsla, Beagle, Foxhound, Bloodhound, Golden Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Flat-Coated Retriever, Brittany Spaniel a German Shorthaired Pointer sú najobľúbenejšie plemená polovných psov.
 • Aké sú najlepšie plemená polovných psov pre stráženie?
  • Labrador Retriever, Pointer, Weimaraner, Vizsla, Beagle, Foxhound, Bloodhound, Golden Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Flat-Coated Retriever, Brittany Spaniel a German Shorthaired Pointer sú najlepšie plemená polovných psov pre stráženie.
 • Aké sú najlepšie plemená polovných psov pre lov?
  • Labrador Retriever, Pointer, Weimaraner, Vizsla, Beagle, Foxhound, Bloodhound, Golden Retriever, Chesapeake Bay Retriever, Flat-Coated Retriever, Brittany Spaniel a German Shorthaired Pointer sú najlepšie plemená polovných psov pre lov.

Vyššie uvedené plemená polovných psov sú veľmi obľúbené a vhodné pre lov, stráženie a spoločenské aktivity. Každé plemeno má svoje vlastné silné a slabé stránky, takže je dôležité, aby ste si vybrali plemeno, ktoré je pre vás najvhodnejšie.