14 Exotických Plemien Maciek, Ktoré Si Môžete Ponechať Ako Domáce Zvieratá

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsMačky sú jedným z najobľúbenejších domácich zvierat na svete. Sú inteligentné, milé a krásne. Existuje veľa plemien mačiek, ktoré si môžete ponechať ako domáce zvieratá. Tu je 14 exotických plemien mačiek, ktoré si môžete ponechať ako domáce zvieratá.nebelung cat

1. Bengal

Bengal je exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Bengal je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.grey sphynx cat on a wooden table

2. Savannah

Savannah je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Savannah je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

Two cute Egyptian Mau cats

3. Sfinge

Sfinge je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Sfinge je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.nebelung cat

4. Ragdoll

Ragdoll je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Ragdoll je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.striped tiger bengal cat

5. Maine Coon

Maine Coon je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Maine Coon je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

black smoke with white Turkish Angora cat

6. Korat

Korat je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Korat je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

Existuje 14 exotických plemien maciek, ktoré si môžete ponechať ako domáce zvieratá. Medzi nimi je silver tip siamese cat , ktorý je veľmi obľúbený. Avšak, ak sa váš maznáčik rozhodne skúsiť surové kurča , je dôležité, aby ste sa poradili so svojím veterinárom o bezpečnosti a zdraví vášho domáceho miláčika.ocicat

7. Siamese

Siamese je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Siamese je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

Abyssinian cat in kitchen

8. British Shorthair

British Shorthair je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. British Shorthair je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

Toyger cat on white tree

9. Devon Rex

Devon Rex je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Devon Rex je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

Savannah cat

10. Chartreux

Chartreux je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Chartreux je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

Canada Lynx in the snow

11. Peterbald

Peterbald je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Peterbald je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

12. Sphynx

Sphynx je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Sphynx je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

13. Ocicat

Ocicat je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Ocicat je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

14. Balinese

Balinese je veľmi exotické plemeno mačky, ktoré je veľmi inteligentné a hravé. Majú veľmi krásne sfarbenie, ktoré sa pohybuje od svetložltej po tmavo oranžovú. Balinese je veľmi priateľský a milý, takže sa veľmi dobre hodí ako domáce zvieratá.

Tieto 14 exotických plemien mačiek sú veľmi obľúbené ako domáce zvieratá. Sú inteligentné, milé a krásne. Ak hľadáte exotické plemená mačiek, ktoré by ste si mohli ponechať ako domáce zvieratá, tieto plemená sú skvelou voľbou.

FAQs

1. Aké sú najobľúbenejšie plemená mačiek?

Najobľúbenejšie plemená mačiek sú Bengal, Savannah, Sfinge, Ragdoll, Maine Coon, Korat, Siamese, British Shorthair, Devon Rex, Chartreux, Peterbald, Sphynx, Ocicat a Balinese.

2. Aké sú najinteligentnejšie plemená mačiek?

Najinteligentnejšie plemená mačiek sú Bengal, Savannah, Sfinge, Ragdoll, Maine Coon, Korat, Siamese, British Shorthair, Devon Rex, Chartreux, Peterbald, Sphynx, Ocicat a Balinese.

3. Aké sú najkrajšie plemená mačiek?

Najkrajšie plemená mačiek sú Bengal, Savannah, Sfinge, Ragdoll, Maine Coon, Korat, Siamese, British Shorthair, Devon Rex, Chartreux, Peterbald, Sphynx, Ocicat a Balinese.

4. Aké sú najpriateľskejšie plemená mačiek?

Najpriateľskejšie plemená mačiek sú Bengal, Savannah, Sfinge, Ragdoll, Maine Coon, Korat, Siamese, British Shorthair, Devon Rex, Chartreux, Peterbald, Sphynx, Ocicat a Balinese.

5. Aké sú najhravnejšie plemená mačiek?

Najhravnejšie plemená mačiek sú Bengal, Savannah, Sfinge, Ragdoll, Maine Coon, Korat, Siamese, British Shorthair, Devon Rex, Chartreux, Peterbald, Sphynx, Ocicat a Balinese.

Tieto 14 exotických plemien mačiek sú veľmi obľúbené ako domáce zvieratá. Sú inteligentné, milé a krásne. Ak hľadáte exotické plemená mačiek, ktoré by ste si mohli ponechať ako domáce zvieratá, tieto plemená sú skvelou voľbou.