15 Zábavných Plemien Psov - Divné a Divné Steniatka

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsAk ste milovníkom psov, určite ste už počuli o niektorých z najobľúbenejších plemien psov. Ale čo také divné a divné plemená psov? Existuje veľa zábavných plemien psov, ktoré sú veľmi zriedkavé a nie sú tak známe ako niektoré z najobľúbenejších plemien. Tu je prehľad 15 zábavných plemien psov, ktoré sú divné a divné steniatka.Shar Pei

1. Affenpinscher

Affenpinscher je malé plemeno psov, ktoré pochádza z Nemecka. Tieto psy sú veľmi energické a zvedavé a majú veľmi silný ochranný inštinkt. Ich telo je veľmi silné a majú hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná opiciam, pretože majú veľmi krátke uši a veľmi dlhé fúzy. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.Affenpinscher

2. Azawakh

Azawakh je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Afriky. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi dlhú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi dlhé uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Bedlington Terrier standing on grass

3. Basenji

Basenji je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Afriky. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi krátku srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.two bergamasco

4. Bedlington Teriér

Bedlington Teriér je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Anglicka. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

15 Zábavných Plemien Psov - Divné a Divné Steniatka sú veľmi obľúbené medzi milovníkmi psov. Sú to veľmi zábavné a milé plemená, ktoré sú veľmi oddané svojim majiteľom. Ak hľadáte niečo zvláštne a zábavné, tieto plemená sú pre vás to pravé. Ak sa chcete dozvedieť viac o nákladoch na krmivo pre farmárskeho psa a o najmenších plemenách mačiek, navštívte nasledujúce odkazy: Náklady na krmivo pre farmárskeho psa a Najmenšie plemená mačiek .Brussels Griffon

5. Bichon Frise

Bichon Frise je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Francúzska. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.bull terrier with heart collar

6. Chihuahua

Chihuahua je veľmi známe plemeno psov, ktoré pochádza z Mexika. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi krátku srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Chinese Crested dog in the meadows

7. Chinese Crested

Chinese Crested je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Číny. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi krátku srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

french bulldog

8. Coton de Tulear

Coton de Tulear je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Madagaskaru. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Komondor_Shutterstock_BORINA OLGA

9. Dandie Dinmont Teriér

Dandie Dinmont Teriér je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Anglicka. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Young Neapolitan Mastiff Dog Lying On A Meadow_APS Photography_shutterstock

10. Havanese

Havanese je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Kube. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Peruvian Inca Orchid

11. Komondor

Komondor je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Maďarska. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Puli Dog

12. Lhasa Apso

Lhasa Apso je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Tibeta. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Borzoi

13. Lowchen

Lowchen je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Nemecka. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi krátku srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Sharpei Dog Walking

14. Perro de Presa Canario

Perro de Presa Canario je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Kanárskych ostrovov. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi hustú srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Miniature Xoloitzcuintli

15. Xoloitzcuintli

Xoloitzcuintli je veľmi zriedkavé plemeno psov, ktoré pochádza z Mexika. Tieto psy sú veľmi energické a veľmi rýchle. Ich telo je veľmi štíhle a majú veľmi krátku srsť. Ich hlava je veľmi podobná líške a majú veľmi krátke uši. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa učia. Sú veľmi oddaní svojim majiteľom a veľmi dobre sa hodia do rodiny.

Toto sú 15 zábavných plemien psov, ktoré sú divné a divné steniatka. Každé plemeno má svoje vlastné zábavné vlastnosti a charakteristiky, ktoré sú veľmi zaujímavé. Ak hľadáte zábavné plemeno psov, ktoré je divné a divné steniatko, určite by ste mali zvážiť jedno z týchto plemien. Avšak, keď vyberáte plemeno psa, mali by ste zvážiť svoje životné podmienky, čas a zdroje, ktoré máte k dispozícii, aby ste sa uistili, že ste schopní poskytnúť svojmu psovi všetko, čo potrebuje na šťastný a zdravý život.