17 Plemien Psov, Ktoré Veľa Spia

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahAk hľadáte psa, ktorý veľa spí, máte na výber z mnohých plemien. Niektoré plemená sú známe pre svoju spánkovú aktivitu, čo znamená, že sú viac náchylné k spánku ako iné. Tu je zoznam.dog sleeping in bed

1. Bostonský teriér

Bostonský teriér je malý, ale energický pes, ktorý je veľmi oddaný svojim majiteľom. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Bostonský teriér má sklon k spánku až 16 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.Bulldog sleeping on chair

2. Chihuahua

Chihuahua je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Chihuahua má sklon k spánku až 14 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

17 plemien psov, ktoré veľa spia, sú veľmi obľúbené medzi milovníkmi psov. Tieto plemená sú známe pre svoju nenáročnú povahu a nízku úroveň aktivity. Medzi najobľúbenejšie plemená patria napríklad britské krátkosrsté skotské skladacie mačky. Ak sa chcete dozvedieť viac o rozdieloch medzi týmito dvoma plemenami, navštívte british shorthair scottish fold . Ďalšou otázkou, ktorú si ľudia často kladú, je, či môžu mačky jesť Cheerios. Odpoveď je áno, ale je dôležité vedieť, aké druhy Cheerios sú pre mačky bezpečné. Pre viac informácií navštívte can cats have cheerios .mastiff sleeping

3. Havanský bichón

Havanský bichón je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Havanský bichón má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.Italian Greyhound sleeping

4. Shih Tzu

Shih Tzu je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Shih Tzu má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

Saint Bernard sleeping

5. Pudl

Pudl je veľký, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Pudl má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.Great Dane sleeping on couch

6. Bichon Frise

Bichon Frise je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Bichon Frise má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

Bernese Mountain Dog sleeping on couch

7. Pomeranian

Pomeranian je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Pomeranian má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

Great Pyrenees sleeping outside

8. Maltézsky psík

Maltézsky psík je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Maltézsky psík má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

english toy cockerspaniel

9. Bostonský bulldog

Bostonský bulldog je veľký, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Bostonský bulldog má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

Sleeping Basset Hound on chair

10. Pekingese

Pekingese je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Pekingese má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

chow chow puppy

11. Lhasa Apso

Lhasa Apso je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Lhasa Apso má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

lazy sleepy shih tzu

12. Pudelpointer

Pudelpointer je veľký, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Pudelpointer má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

sleepy french bulldog

13. Kavalír King Charles Spaniel

Kavalír King Charles Spaniel je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Kavalír King Charles Spaniel má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

resting sleeping Pekingese on hammock

14. Anglický buldoček

Anglický buldoček je veľký, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Anglický buldoček má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

lhasa apso sleeping

15. Jazvečík

Jazvečík je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Jazvečík má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

cavalier king charles

16. Škótsky teriér

Škótsky teriér je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Škótsky teriér má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

sleeping with dog pug

17. Yorkšírsky teriér

Yorkšírsky teriér je malý, ale veľmi energický pes. Tento pes je veľmi inteligentný a má tendenciu veľa spať. Yorkšírsky teriér má sklon k spánku až 12 hodín denne. Tento pes je veľmi hravý a má rád, keď je s jeho majiteľmi.

Miniature Pinscher lying on the pillow

Ak hľadáte psa, ktorý veľa spí, tieto 17 plemien psov sú dobrým začiatkom. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristiky a potreby, takže je dôležité, aby ste si prečítali čo najviac informácií o plemene, ktoré vás zaujíma. Ak sa rozhodnete pre jedno z týchto plemien, uistite sa, že ste pripravení na to, aby ste sa oňho starali a venovali mu dostatok času a pozornosti.

Divider 4

FAQs

  • Aké sú najobľúbenejšie plemená psov, ktoré veľa spia?
  • Najobľúbenejšie plemená psov, ktoré veľa spia, sú Bostonský teriér, Chihuahua, Havanský bichón, Shih Tzu, Pudl, Bichon Frise, Pomeranian, Maltézsky psík, Bostonský bulldog, Pekingese, Lhasa Apso, Pudelpointer, Kavalír King Charles Spaniel, Anglický buldoček, Jazvečík, Škótsky teriér a Yorkšírsky teriér.

  • Aké sú najviac spiace plemená psov?
  • Najviac spiace plemená psov sú Bostonský teriér, Chihuahua, Havanský bichón a Shih Tzu, ktoré majú sklon k spánku až 16 hodín denne.

  • Aké sú najmenej spiace plemená psov?
  • Najmenej spiace plemená psov sú Bostonský bulldog, Pekingese, Lhasa Apso, Pudelpointer, Kavalír King Charles Spaniel, Anglický buldoček, Jazvečík, Škótsky teriér a Yorkšírsky teriér, ktoré majú sklon k spánku až 12 hodín denne.

  • Aké sú najvhodnejšie plemená psov pre ľudí, ktorí veľa pracujú?
  • Najvhodnejšie plemená psov pre ľudí, ktorí veľa pracujú, sú Bostonský teriér, Chihuahua, Havanský bichón, Shih Tzu, Pudl, Bichon Frise, Pomeranian, Maltézsky psík, Bostonský bulldog, Pekingese, Lhasa Apso, Pudelpointer, Kavalír King Charles Spaniel, Anglický buldoček, Jazvečík, Škótsky teriér a Yorkšírsky teriér, pretože majú sklon k spánku až 12 hodín denne.

  • Aké sú najvhodnejšie plemená psov pre ľudí, ktorí majú malý priestor?
  • Najvhodnejšie plemená psov pre ľudí, ktorí majú malý priestor, sú Bostonský teriér, Chihuahua, Havanský bichón.