20 Najhorších Plemien Psov Pre Mačky

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahMačky sú veľmi citlivé na vonkajšie podnety. Ak chcete mať mačku a psa v jednej domácnosti, je dôležité vybrať správne plemeno psa. Niektoré plemená sú pre mačky veľmi nebezpečné, pretože majú sklon k agresívnemu správaniu. Tu je zoznam.pug eating cat food

1. Pitbull

Pitbull je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť pitbulla, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.Divider 8

2. Rottweiler

Rottweiler je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť rottweilera, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

Australian Cattle Dog

3. Doberman

Doberman je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť dobermana, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.beagle

4. Špic

Špic je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť špica, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.greyhound running

5. Chovateľské plemená

Chovateľské plemená sú veľmi silné plemená psov, ktoré môžu byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť chovateľské plemená, môžu byť veľmi milé a láskavé. Avšak, ak sú nesprávne vycvičené, môžu byť veľmi nebezpečné pre mačky.

jack russell terrier outdoor

6. Akita

Akita je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť akitu, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

Ak ste milovníkom mačiek, potom ste určite počuli o 20 najhorších plemenách psov pre mačky. Are oranges good for cats ? Odpoveď je áno, ale je dôležité, aby ste ich dávali s mierou. Navyše, ak máte mačku s očnými škvrnami, tear stain remover that works je najlepší spôsob, ako ich odstrániť.schnauzer outside

7. Malamut

Malamut je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť malamuta, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

husky

8. Husky

Husky je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť huskyho, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

weimaraner

9. Bullmastiff

Bullmastiff je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť bullmastiffa, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

American Staffordshire Terrier

10. Boxer

Boxer je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť boxera, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

American Pitbull Terrier

11. Čau-čau

Čau-čau je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť čau-čau, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

Portrait of two Afghan greyhounds_wildstrawberry_shutterstock

12. Weimaraner

Weimaraner je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť weimaranera, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

irish wolfhound dog

13. Stafordšírsky bulteriér

Stafordšírsky bulteriér je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť stafordšírskeho bulteriéra, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

samoyed

14. Šarpej

Šarpej je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť šarpeja, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

smooth fox terrier tricolor

15. Aljašský malamut

Aljašský malamut je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť aljašského malamuta, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

scottish deerhound

16. Čínsky chocholatý pes

Čínsky chocholatý pes je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť čínskeho chocholatého psa, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

Shih Tzu

17. Čivava

Čivava je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť čivavu, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

small Yorkshire terrier sleeping on the white diaper_metha1819_shutterstock

18. Šeltia

Šeltia je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť šeltiu, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

Pharaoh Hound

19. Československý vlčiak

Československý vlčiak je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť československého vlčiaka, môže byť veľmi milý a láskavý. Avšak, ak je nesprávne vycvičený, môže byť veľmi nebezpečný pre mačky.

20. Labrador

Labrador je veľmi silné plemeno psa, ktoré môže byť veľmi agresívne. Ak sa naučíte, ako správne vycvičiť labradora, môže byť veľmi mil