20 Najsmradľavejších Plemien Psov - Obrazky, Informácie a Spôsoby, Ako Zabrániť Zapachu

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahVšetci milujeme našich psíkov, ale niektoré plemená sú viac smradľavé ako iné. Ak ste sa niekedy pýtali, ktoré plemená sú najsmradľavejšie, ste na správnom mieste. Tu nájdete obrázky, informácie a spôsoby, ako zabrániť zapachu.Bloodhound

1. Basset Hound

Basset Hound je veľmi smradľavé plemeno. Ich husté srsťe sú veľmi náchylné na znečistenie a môžu ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Basset Hounda často kúpať a česať.

Basset Hound

2. Bloodhound

Bloodhound je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Bloodhounda často kúpať a česať.

Beagle

3. Bulldog

Bulldog je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Bulldoga často kúpať a česať.Bloodhound

4. Beagle

Beagle je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Beaglea často kúpať a česať.Boxer

5. Shar Pei

Shar Pei je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Shar Peia často kúpať a česať.

Hepper Advanced Bio-Enzyme Pet Stain Odor Eliminator Spray

6. Chihuahua

Chihuahua je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Chihuahuu často kúpať a česať.

Ak ste milovníkom psov, určite ste už počuli o 20 najsmradľavejších plemenách psov. Obrazky, informácie a spôsoby, ako zabrániť zapachu, sú veľmi užitočné pre všetkých majiteľov psov. Ak chcete zabezpečiť, aby váš pes bol zdravý a šťastný, mali by ste sa tiež oboznámiť s krmivom pre ušné infekcie a olizovaním stien psov.Bulldog

7. Poodle

Poodle je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Poodlea často kúpať a česať.

Bullmastiff

8. Labrador Retriever

Labrador Retriever je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Labrador Retrievera často kúpať a česať.

Chihuahua

9. Dogue de Bordeaux

Dogue de Bordeaux je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Dogue de Bordeauxa často kúpať a česať.

Cocker Spaniel

10. Newfoundland

Newfoundland je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Newfoundlanda často kúpať a česať.

Golden Retriever

11. Akita

Akita je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Akitu často kúpať a česať.

Great Dane

12. Mastiff

Mastiff je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Mastiffa často kúpať a česať.

Labrador Retriever

13. Greyhound

Greyhound je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Greyhounda často kúpať a česať.

Lhasa Apso

14. Shih Tzu

Shih Tzu je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Shih Tzu často kúpať a česať.

English Mastiff

15. Pekingese

Pekingese je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Pekingesea často kúpať a česať.

Newfoundland

16. Chow Chow

Chow Chow je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Chow Chowa často kúpať a česať.

Pug

17. Bullmastiff

Bullmastiff je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Bullmastiffa často kúpať a česať.

Saint Bernard

18. Dalmatín

Dalmatín je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Dalmatína často kúpať a česať.

Shar-Pei

19. Komondor

Komondor je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Komondora často kúpať a česať.

Weimaraner

20. Stafordšírsky Bulteriér

Stafordšírsky Bulteriér je ďalším veľmi smradľavým plemenom. Ich hustá srsť je veľmi náchylná na znečistenie a môže ľahko zachytiť nepríjemný zápach. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho Stafordšírskeho Bulteriéra často kúpať a česať.

Yorkshire Terrier

Tieto 20 plemien sú najsmradľavejšie, ale existuje veľa ďalších plemien, ktoré môžu byť tiež veľmi smradľavé. Ak chcete zabrániť zapachu, mali by ste svojho psa často kúpať a česať. Okrem toho by ste mali svojho psa často prehliadať veterinárnym lekárom, aby ste sa uistili, že je zdravý.

Záver

Všetci milujeme našich psíkov, ale niektoré plemená sú viac smradľavé ako iné. Ak ste sa niekedy pýtali, ktoré plemená sú najsmradľavejšie, teraz už viete. Tu sme vám poskytli obrázky, informácie a spôsoby, ako zabrá