20 Zábavných a Podivných Plemien Maciek

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahMacie sú jedným z najobľúbenejších domácich miláčikov. Sú inteligentné, láskavé a veľmi oddané svojim majiteľom. Existuje veľa plemien maciek, ktoré sú obľúbené po celom svete. Tu je, ktoré sú obľúbené po celom svete.cornish rex sitting indoor

1. Maine Coon

Maine Coon je jedno z najobľúbenejších plemien maciek. Sú veľké, silné a majú dlhé, husté srsť. Ich charakter je veľmi láskavý a oddaný. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Maine Coon je veľmi obľúbené plemeno maciek.lykoi cat sitting outdoor

2. Ragdoll

Ragdoll je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi láskavé a oddané svojim majiteľom. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi dlhá a mäkká. Ragdoll je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Peterbald with black background

3. Bengal

Bengal je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Bengal je veľmi obľúbené plemeno maciek.munchkin cat indoor

4. Siamská

Siamská je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Siamská je veľmi obľúbené plemeno maciek.scottish fold munchkin cat lying on pillow

5. Devon Rex

Devon Rex je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Devon Rex je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Maine Coon cat sits on snowy frozen path

6. Korat

Korat je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Korat je veľmi obľúbené plemeno maciek.Selkirk rex cat sitting on the counter_

7. British Shorthair

British Shorthair je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. British Shorthair je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Ak hľadáte zábavné a podivné mená pre svojho maciatka, potom ste na správnom mieste. 20 Zábavných a Podivných Plemien Maciek je skvelým zdrojom pre nápady na mená pre vaše milované mačiatko. Ak hľadáte unikátne chlapčenské mená pre pitbulla, navštívte unique boy pitbull names . Ak hľadáte najhoršie plemená psov pre seniorov, navštívte worst dog breeds for seniors .

Longhair Oriental Domestic Cat

8. Sphynx

Sphynx je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Sphynx je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Devon Rex cat standing in gray background

9. Peterbald

Peterbald je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Peterbald je veľmi obľúbené plemeno maciek.

American Wirehair cat

10. Selkirk Rex

Selkirk Rex je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Selkirk Rex je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Cornish rex in the grass

11. Scottish Fold

Scottish Fold je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Scottish Fold je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Tonkinese cat

12. Chartreux

Chartreux je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Chartreux je veľmi obľúbené plemeno maciek.

savannah cat on leash lying on green grass

13. Singapurčan

Singapurčan je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Singapurčan je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Egyptian Mau cat in gray background

14. Munchkin

Munchkin je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Munchkin je veľmi obľúbené plemeno maciek.

american curl cat lying on grey background

15. Exotic Shorthair

Exotic Shorthair je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Exotic Shorthair je veľmi obľúbené plemeno maciek.

exotic shorthair cat sitting on grass

16. Balines

Balines je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Balines je veľmi obľúbené plemeno maciek.

sphynx cat pod bedroom

17. Ocicat

Ocicat je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Ocicat je veľmi obľúbené plemeno maciek.

a japanese bobtail cat in orange background

18. Japonský Bobtail

Japonský Bobtail je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. Japonský Bobtail je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Khao Manee

19. Norweigan Forest Cat

Norweigan Forest Cat je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi dlhá a mäkká. Norweigan Forest Cat je veľmi obľúbené plemeno maciek.

pixiebob cat

20. American Curl

American Curl je veľmi obľúbené plemeno maciek. Sú veľmi inteligentné a veľmi dobre sa prispôsobia novým situáciám. Ich srsť je veľmi krátka a lesklá. American Curl je veľmi obľúbené plemeno maciek.

Toto sú, ktoré sú obľúbené po celom svete. Každé plemeno má svoje vlastné charakteristiky a vlastnosti, ktoré sú veľmi obľúbené medzi majiteľmi maciek. Ak hľadáte nového domáceho miláčika, určite si prezrite tieto plemená maciek.

Zdroje:

FAQs

  • Aké sú najobľúbenejšie plemená maciek?
  • Najobľúbenejšie plemená maciek sú Maine Coon, Ragdoll, Bengal, Siamská, Devon Rex, Korat, British Shorthair, Sphynx, Peterbald, Selkirk Rex, Scottish Fold, Chartreux, Singapurčan, Munchkin, Exotic Shorthair, Balines, Ocicat, Japonský Bobtail, Norweigan Forest Cat a American Curl.

  • Aké sú najinteligentnejšie plemená maciek?
  • Najinteligentnejšie plemená maciek sú Maine Coon, Ragdoll, Bengal, Siamská, Devon Rex, Korat, British Shorthair, Sphynx, Peterbald, Selkirk Rex, Scottish Fold, Chartreux, Singapurčan, Munchkin, Exotic Shorthair, Balines, Ocicat, Japonský Bobtail, Norweigan Forest Cat a American Curl.

  • Aké sú najdlhšie plemená maciek?
  • Najdlhšie plemená maciek sú Maine Coon, Ragdoll, Norweigan Forest Cat a Scottish Fold.

  • Aké sú najkrátšie plemená maciek?
  • Najkrátšie plemená maciek sú Bengal, Siamská, Devon Rex, Korat, British Shorthair, Sphynx, Peterbald, Selkirk Rex, Chartreux, Singapurč