23 Najhlupejších Plemien Psov a Prečo Sa V Nich Mylime

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContentsPrečo sa ľudia mylia v tom, aké plemená psov si vybrať? Tu je zoznam 24 najhlupejších plemien psov a prečo sa v nich mylia.

Vybrať si správne plemeno psa je veľmi dôležité. Niektorí ľudia sa však mylia v tom, aké plemená psov si vybrať. Tu je zoznam 24 najhlupejších plemien psov a prečo sa v nich mylia.dumbest dogs

1. Chihuahua

Chihuahua je jedno z najhlupejších plemien psov. Sú veľmi malé a často sa stávajú agresívnymi. Sú tiež veľmi náchylné na choroby a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.Portrait of two Afghan greyhounds_wildstrawberry_shutterstock

2. Bichon Frise

Bichon Frise je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Basenji Beagle mixed breed dog

3. Pudl

Pudl je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.Basset Hound sitting on dry leaves

4. Shih Tzu

Shih Tzu je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.beagle

5. Pomeranian

Pomeranian je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Všetci milujeme psy, ale niektoré plemená sú o niečo zvláštnejšie ako ostatné. Ak ste zvedaví, aké sú najhlúpejšie plemená psov a prečo sa v nich mylime, pozrite sa na náš článok 23 Najhlupejších Plemien Psov a Prečo Sa V Nich Mylime . Ak sa chcete dozvedieť viac o rôznych druhoch plemien psov pitbull a ich rozdieloch, prečítajte si náš článok different types of pitbull . Ak sa chcete dozvedieť viac o plemienách psov, ktoré sú geneticky najbližšie k vlkom, prečítajte si náš článok shih tzu closest to wolf .Borzoi

6. Yorkshire Terrier

Yorkshire Terrier je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

bloodhound

7. Maltézsky Psík

Maltézsky psík je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

bull terrier

8. Bostonský Teriér

Bostonský teriér je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Bulldog sitting in a field

9. Pekingese

Pekingese je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

bullmastiff

10. Pug

Pug je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Cavalier King Charles Spaniel standing on a pathway

11. Dandie Dinmont Teriér

Dandie Dinmont teriér je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Tea cup Chihuahua

12. Havanský Bichon

Havanský bichon je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

chow chow

13. Lhasa Apso

Lhasa Apso je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Great Pyrenees

14. Kavalír King Charles Spaniel

Kavalír King Charles Spaniel je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi malé a majú veľmi krátke nohy. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte malého psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Italian Greyhound

15. Beagle

Beagle je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Lakeland Terrier at competitions of Dog agility

16. Basenji

Basenji je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Lhasa Apso

17. Akita

Akita je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Maltese

18. Škótsky Teriér

Škótsky teriér je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

old english sheep dog

19. Kólia

Kólia je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

Pekingese

20. Šeltia

Šeltia je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

pug in a harness

21. Špic

Špic je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

rottweiler with tounge out

22. Kokeršpaniel

Kokeršpaniel je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohybom. Ak hľadáte inteligentného psa, mali by ste sa pozrieť na iné plemená.

23. Šarpej

Šarpej je ďalšie veľmi populárne plemeno psov. Sú veľmi inteligentné, ale majú tendenciu byť veľmi náladové. Sú tiež veľmi náchylné na alergie a môžu mať problémy s pohy bovým systémom. Šarpej je však veľmi oddaný svojmu pánovi a je veľmi nežný a láskavý voči deťom. Tieto psy sú tiež veľmi dobrí ako strážne psy, pretože sú veľmi pozorní a výstražní. Šarpej má silu hryzenia s PSI až 145.