25 Stredne Veľkých Plemien Psíkov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahAk hľadáte stredne veľké plemeno psa, ktoré je ideálne pre rodiny s deťmi, potom ste na správnom mieste. Existuje veľa stredne veľkých plemien psíkov, ktoré sú inteligentné, hravé a milujúce. Tieto plemená sú tiež veľmi oddané svojim majiteľom a sú veľmi ľahko vycvičiteľné. Tu je prehľad 25 najobľúbenejších stredne veľkých plemien psíkov.Blue Merle Border Collie Laying On The Bench

1. Labrador Retriever

Labrador Retriever je jedným z najobľúbenejších plemien psíkov na svete. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľné a sú veľmi dobrí s deťmi. Labradori sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

Divider 5

2. Beagle

Beagle je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Beagle sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľné a sú veľmi dobrí s deťmi. Beagle sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

male golden retriever

3. Bulldog

Bulldog je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Bulldogovia sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Bulldogovia sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.australian shepherd dog breed

4. Boxer

Boxer je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Boxeri sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Boxeri sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.Male Blue Merle Border Collie

5. Španiel

Španiel je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Španieli sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Španieli sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

25 Stredne Veľkých Plemien Psíkov zahŕňa veľa rôznych plemien, vrátane weiner dog husky mixu a bull terrierov. Ak hľadáte informácie o weiner dog husky mixe, navštívte túto stránku . Ak sa chcete dozvedieť viac o cenách bull terrierov, navštívte túto stránku .Bull Terrier

6. Pudel

Pudel je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Pudle sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Pudle sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

English Springer Spaniels

7. Weimaraner

Weimaraner je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Weimaraneri sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Weimaraneri sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

German Shorthaired Pointer pointing

8. Vizsla

Vizsla je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Vizslovia sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Vizslovia sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

Portuguese Podengo

9. Kólia

Kólia je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Kólie sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľné a sú veľmi dobré s deťmi. Kólie sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

Boxer dog

10. Border Collie

Border Collie je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Border Collies sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Border Collies sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

brittany

11. Doberman

Doberman je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Dobermani sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Dobermani sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

Beautiful dog chow-chow in the park

12. Pointer

Pointer je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Pointeri sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Pointeri sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

American Staffordshire Terrier Dog Breed Info

13. Šeltia

Šeltia je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Šeltie sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľné a sú veľmi dobré s deťmi. Šeltie sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

Smooth Collie

14. Akita

Akita je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Akity sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľné a sú veľmi dobré s deťmi. Akity sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

Labrador Retrievers_shutterstock_fotorince

15. Basenji

Basenji je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Basenjis sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Basenjis sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

Bearded Collies

16. Cairn Terrier

Cairn Terrier je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Cairn Terrieri sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Cairn Terrieri sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

Shetland sheepdog, collie, smile with big mouth_atiger_shutterstock

17. Bichon Frise

Bichon Frise je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. Bichon Frise sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. Bichon Frise sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.

18. West Highland White Terrier

West Highland White Terrier je ďalším obľúbeným stredne veľkým plemenom psíkov. Sú inteligentné, hravé a veľmi oddané svojim majiteľom. West Highland White Terrieri sú tiež veľmi ľahko vycvičiteľní a sú veľmi dobrí s deťmi. West Highland White Terrieri sú tiež veľmi aktívne plemeno, takže budú potrebovať veľa pohybu a cvičenia.