26 Must-Have Aplikacii pre Majitelov Psov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahMajitelia psov sú vždy hľadajú spôsoby, ako udržať svojich miláčikov zdravých a šťastných. Našťastie, existuje veľa aplikácií, ktoré im môžu pomôcť. Tu je zoznam 26 najlepších aplikácií pre majiteľov psov, ktoré by mali mať všetci majitelia psov.Thoughtful pug dog with man hands in sweater using laptop and cell phone

1. Dog Monitor

Dog Monitor je aplikácia, ktorá vám umožní monitorovať vášho psa, keď ste preč. Pomocou aplikácie môžete sledovať, čo robí váš pes, ako dlho je preč a či je v bezpečí. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.Divider 8

2. DoggyFinder

DoggyFinder je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť vášho psa, ak sa stratí. Aplikácia vám umožní zdieľať informácie o vašom psovi s ostatnými ľuďmi, ktorí sa môžu podieľať na hľadaní. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Pet First Aid android app

3. DoggyBuddy

DoggyBuddy je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie miesta pre vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať miesta, kde môžete ísť s vaším psom, ako sú parky, pláže a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Ak ste majiteľom psa, mali by ste mať 26 must-have aplikácií. Tieto aplikácie vám pomôžu udržať svojho psa zdravého a šťastného. Okrem toho, ak ste majiteľom mačky, môžete si vybrať z 200 kráľovských a kráľovských mačacích mien regal names for cats . Ak ste milovníkom psov, ktorí sú podobní svätému Bernardovi, môžete si prezrieť 13 psov white st bernard .

PetDesk webpage

4. DoggyDaycare

DoggyDaycare je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie miesta pre vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať miesta, kde môžete dať svojho psa na dočasné ubytovanie, ako sú škôlky pre psov, dočasné útulky a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

11Pets android app

5. DoggyDiet

DoggyDiet je aplikácia, ktorá vám pomôže sledovať stravu vášho psa. Aplikácia vám umožní vytvoriť jedálny lístok pre vášho psa, sledovať jeho stravu a zistiť, či je váš pes dostáva dostatok živín. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.PetCoach android app

6. DoggyTracker

DoggyTracker je aplikácia, ktorá vám pomôže sledovať pohyb vášho psa. Aplikácia vám umožní sledovať, kde sa váš pes pohybuje, ako dlho je preč a či je v bezpečí. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Pawprint android app

7. DoggyHealth

DoggyHealth je aplikácia, ktorá vám pomôže sledovať zdravie vášho psa. Aplikácia vám umožní sledovať zdravotný stav vášho psa, ako sú teploty, srdcové tepy a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

iKibble ios app

8. DoggyPlay

DoggyPlay je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie hry pre vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať hry, ktoré sú pre vášho psa vhodné, ako sú hry na tréning, hry na zábavu a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Divider 4

9. DoggyWalk

DoggyWalk je aplikácia, ktorá vám pomôže sledovať pohyb vášho psa. Aplikácia vám umožní sledovať, koľko času trávi váš pes vonku, ako dlho je preč a či je v bezpečí. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Whistle ios app

10. DoggyCare

DoggyCare je aplikácia, ktorá vám pomôže sledovať starostlivosť o vášho psa. Aplikácia vám umožní sledovať, čo robí váš pes, ako dlho je preč a či je v bezpečí. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Tractive android app

11. DoggyTraining

DoggyTraining je aplikácia, ktorá vám pomôže trénovať vášho psa. Aplikácia vám umožní vytvoriť tréningový plán pre vášho psa, sledovať jeho pokroky a zistiť, či je váš pes dostáva dostatok tréningu. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Animal-ID android app

12. DoggySocial

DoggySocial je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie miesta pre vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať miesta, kde môžete ísť s vaším psom, ako sú parky, pláže a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Divider 4

13. DoggyTreats

DoggyTreats je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie pochúťky pre vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať pochúťky, ktoré sú pre vášho psa vhodné, ako sú zdravé pochúťky, pochúťky na tréning a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Rover android app

14. DoggyVet

DoggyVet je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšieho veterinára pre vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať veterinárov, ktorí sú pre vášho psa vhodní, ako sú veterinári, ktorí sa špecializujú na zvieratá, veterinári, ktorí sú blízko vášho domu a iní. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Wag! android app

15. DoggyInsurance

DoggyInsurance je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie poistenie pre vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať poistenie, ktoré je pre vášho psa vhodné, ako sú poistenia pre zdravie, poistenia pre úrazy a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

TrustedHousesitters ios app

16. DoggyGrooming

DoggyGrooming je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie miesta pre úpravu vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať miesta, kde môžete dať svojho psa na úpravu, ako sú salóny pre psov, dočasné útulky a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

Pawshake andoird app

17. DoggyToys

DoggyToys je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie hračky pre vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať hračky, ktoré sú pre vášho psa vhodné, ako sú hračky na tréning, hračky na zábavu a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.

18. DoggyTravel

DoggyTravel je aplikácia, ktorá vám pomôže nájsť najlepšie miesta pre cestovanie s vášho psa. Aplikácia vám umožní vyhľadávať miesta, kde môžete ísť s vaším psom, ako sú parky, pláže a iné. Aplikácia tiež umožňuje zdieľať obrázky a videá s priateľmi a rodinou.