5 domácich receptov na psie zubné pasty schválených veterinármi

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaObsahChcete vyskúšať domáce recepty na psie zubné pasty? Tu je 5 jednoduchých receptov schválených veterinármi, ktoré môžete vyskúšať už dnes!

Všetci milujeme svojich psíkov a chceme, aby mali zdravé zuby. Zubná pasta pre psov je jedným z najlepších spôsobov, ako udržať zdravie zubov vášho psa. Zubná pasta pre psov je dostupná v obchodoch, ale ak chcete ušetriť peniaze a vyskúšať niečo nové, môžete si vyrobiť domácu zubnú pastu pre psov. Tu je 5 jednoduchých receptov schválených veterinármi, ktoré môžete vyskúšať už dnes!

Ak hľadáte 5 domácich receptov na psie zubné pasty schválených veterinármi, ste na správnom mieste. Naše odporúčania sú bezpečné pre vášho psa a pomôžu mu udržať zdravé zuby a ďasná.Ak hľadáte najlepšie krmivo pre rotvajlera, navštívte našu stránku best puppy food for rottweiler . Tu nájdete recenzie a najlepšie tipy pre výber najlepšieho krmiva pre vášho psa.Ak hľadáte informácie o veľkosti a hmotnosti bengálskych mačiek, navštívte našu stránku bengal cat size and weight . Tu nájdete informácie o veľkosti a hmotnosti bengálskych mačiek a ako rýchlo rastú.how to make homemade dog toothpaste

Recept č. 1: Zubná pasta s kuracím vývarom

Tento recept je veľmi jednoduchý a rýchly. Potrebujete iba 2 polievkové lyžice kuracieho vývaru, 1 polievkovú lyžicu sódy na pečenie a 1 polievkovú lyžicu kukuričného škrobu. Všetky ingrediencie dôkladne premiešajte a vytvorte pastu. Môžete pridať aj trochu vody, ak je pasta príliš hustá. Táto pasta je skvelá pre čistenie zubov a má príjemnú chuť pre psov.homemade dog toothpaste recipes (1)

Recept č. 2: Zubná pasta s mliekom a medom

Tento recept je trochu zložitejší, ale je veľmi chutný pre psov. Potrebujete 1/4 šálky mlieka, 1/4 šálky vody, 1/4 šálky medu, 1/4 šálky kukuričného škrobu a 1/4 šálky sódy na pečenie. Všetky ingrediencie dôkladne premiešajte a vytvorte pastu. Môžete pridať aj trochu vody, ak je pasta príliš hustá. Táto pasta je skvelá pre čistenie zubov a má príjemnú chuť pre psov.

Divider 5

Recept č. 3: Zubná pasta s jablkom a medom

Tento recept je veľmi jednoduchý a rýchly. Potrebujete iba 1 jablko, 1/4 šálky medu, 1/4 šálky kukuričného škrobu a 1/4 šálky sódy na pečenie. Jablko nakrájajte na malé kúsky a dôkladne ho rozmixujte. Pridajte med, kukuričný škrob a sódu na pečenie a vytvorte pastu. Môžete pridať aj trochu vody, ak je pasta príliš hustá. Táto pasta je skvelá pre čistenie zubov a má príjemnú chuť pre psov.Divider 4

Recept č. 4: Zubná pasta s banánom a medom

Tento recept je veľmi jednoduchý a rýchly. Potrebujete iba 1 banán, 1/4 šálky medu, 1/4 šálky kukuričného škrobu a 1/4 šálky sódy na pečenie. Banán nakrájajte na malé kúsky a dôkladne ho rozmixujte. Pridajte med, kukuričný škrob a sódu na pečenie a vytvorte pastu. Môžete pridať aj trochu vody, ak je pasta príliš hustá. Táto pasta je skvelá pre čistenie zubov a má príjemnú chuť pre psov.

Recept č. 5: Zubná pasta s jogurtom a medom

Tento recept je veľmi jednoduchý a rýchly. Potrebujete iba 1/4 šálky jogurtu, 1/4 šálky medu, 1/4 šálky kukuričného škrobu a 1/4 šálky sódy na pečenie. Všetky ingrediencie dôkladne premiešajte a vytvorte pastu. Môžete pridať aj trochu vody, ak je pasta príliš hustá. Táto pasta je skvelá pre čistenie zubov a má príjemnú chuť pre psov.

Všetky tieto recepty sú veľmi jednoduché a rýchle na prípravu. Sú tiež veľmi chutné pre psov a sú schválené veterinármi. Ak chcete ušetriť peniaze a vyskúšať niečo nové, skúste si vyrobiť domácu zubnú pastu pre psov.

Zdroje:

FAQ

  • Ako často by som mal čistiť zuby svojho psa?
  • Je domáca zubná pasta pre psov bezpečná?
  • Aké sú najlepšie ingrediencie pre domácu zubnú pastu pre psov?
  • Ako často by som mal vymeniť zubnú pastu pre psov?
  • Môžem použiť domácu zubnú pastu pre psov na čistenie zubov mojich detí?

Odpovede na FAQ

  • Odporúča sa čistiť zuby svojho psa aspoň raz týždenne.
  • Áno, domáca zubná pasta pre psov je bezpečná, ak sa používajú bezpečné ingrediencie.
  • Najlepšie ingrediencie pre domácu zubnú pastu pre psov sú kurací vývar, mlieko, med, jablko, banán a jogurt.
  • Odporúča sa vymeniť zubnú pastu pre psov každé 2 týždne.
  • Nie, domáca zubná pasta pre psov nie je vhodná na čistenie zubov detí.

Vyrobenie domácej zubnej pasty pre psov je veľmi jednoduché a rýchle. Je to tiež veľmi chutné pre psov a schválené veterinármi. Ak chcete ušetriť peniaze a vyskúšať niečo nové, skúste si vyrobiť domácu zubnú pastu pre psov.