5 Typov Amerických Buldogov

Vyberte Názov Pre Domáceho MaznáčikaContents| 5 typov amerických buldogov, vrátane ich charakteristík, výzorov a potrieb. Pozrite sa, ktorý typ buldoga je pre vás najvhodnejší.

Americký buldog je jedným z najobľúbenejších plemien psov na svete. Tieto inteligentné, milé a oddané psy sú veľmi obľúbené pre svoju neuveriteľnú osobnosť a láskavosť. Existuje však niekoľko rôznych typov amerických buldogov, ktoré sa líšia vzhľadom, veľkosťou a potrebami. Pozrime sa bližšie na 5 typov amerických buldogov.American Bulldog

1. Štandardný Americký Buldog

Štandardný americký buldog je najbežnejším typom amerického buldoga. Tieto psy sú veľké a silné, s hmotnosťou od 50 do 65 libier a výškou od 20 do 25 palcov. Majú krátke, hrubé srsť, ktorá môže byť čierna, béžová, červená alebo hnedá. Štandardný americký buldog je veľmi inteligentný a láskavý, ale môže byť tiež veľmi energický a hravý. Tieto psy potrebujú veľa pohybu a dlhé prechádzky, aby sa udržali zdravé a šťastné.

5 typov amerických buldogov sú veľmi obľúbené plemená psov. Sú to veľmi inteligentné a oddané psy, ktoré sú veľmi milujúce a oddané svojim majiteľom. Ak hľadáte pre svojho psa najlepšiu suchú stravu, odporúčame vám najlepšiu suchú stravu pre labradory . Ak hľadáte pre svojho psa križenca, odporúčame vám rat dog chihuahua .

Scott American Bulldog

2. Miniatúrny Americký Buldog

Miniatúrny americký buldog je menší ako štandardný americký buldog, s hmotnosťou od 25 do 40 libier a výškou od 15 do 20 palcov. Majú tiež krátku, hrubú srsť, ktorá môže byť čierna, béžová, červená alebo hnedá. Miniatúrny americký buldog je veľmi inteligentný a láskavý, ale môže byť tiež veľmi energický a hravý. Tieto psy potrebujú menej pohybu ako štandardný americký buldog, ale stále potrebujú dostatok prechádzok a cvičenia, aby sa udržali zdravé a šťastné.american pitbull mix

3. Olde English Bulldogge

Olde English Bulldogge je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v 70. rokoch 20. storočia. Tieto psy sú veľké a silné, s hmotnosťou od 50 do 65 libier a výškou od 20 do 25 palcov. Majú krátku, hrubú srsť, ktorá môže byť čierna, béžová, červená alebo hnedá. Olde English Bulldogge je veľmi inteligentný a láskavý, ale môže byť tiež veľmi energický a hravý. Tieto psy potrebujú veľa pohybu a dlhé prechádzky, aby sa udržali zdravé a šťastné.4. Americký Buldog Francúzskeho Pôvodu

Americký buldog francúzskeho pôvodu je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v 80. rokoch 20. storočia. Tieto psy sú veľké a silné, s hmotnosťou od 50 do 65 libier a výškou od 20 do 25 palcov. Majú krátku, hrubú srsť, ktorá môže byť čierna, béžová, červená alebo hnedá. Americký buldog francúzskeho pôvodu je veľmi inteligentný a láskavý, ale môže byť tiež veľmi energický a hravý. Tieto psy potrebujú veľa pohybu a dlhé prechádzky, aby sa udržali zdravé a šťastné.

5. Americký Buldog Anglického Pôvodu

Americký buldog anglického pôvodu je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v 90. rokoch 20. storočia. Tieto psy sú veľké a silné, s hmotnosťou od 50 do 65 libier a výškou od 20 do 25 palcov. Majú krátku, hrubú srsť, ktorá môže byť čierna, béžová, červená alebo hnedá. Americký buldog anglického pôvodu je veľmi inteligentný a láskavý, ale môže byť tiež veľmi energický a hravý. Tieto psy potrebujú veľa pohybu a dlhé prechádzky, aby sa udržali zdravé a šťastné.Ako vidíte, existuje niekoľko rôznych typov amerických buldogov, ktoré sa líšia vzhľadom, veľkosťou a potrebami. Ak hľadáte buldoga, je dôležité poznať rozdiely medzi jednotlivými typmi, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý bude pre vás najvhodnejší.

FAQs

1. Aká je veľkosť štandardného amerického buldoga?

Štandardný americký buldog má hmotnosť od 50 do 65 libier a výšku od 20 do 25 palcov.

2. Aké sú potreby miniatúrneho amerického buldoga?

Miniatúrny americký buldog potrebuje menej pohybu ako štandardný americký buldog, ale stále potrebuje dostatok prechádzok a cvičenia, aby sa udržal zdravý a šťastný.

3. Aké plemeno je Olde English Bulldogge?

Olde English Bulldogge je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v 70. rokoch 20. storočia.

4. Aké plemeno je Americký Buldog Francúzskeho Pôvodu?

Americký buldog francúzskeho pôvodu je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v 80. rokoch 20. storočia.

5. Aké plemeno je Americký Buldog Anglického Pôvodu?

Americký buldog anglického pôvodu je hybridné plemeno, ktoré bolo vyšľachtené v 90. rokoch 20. storočia.

Ako vidíte, existuje niekoľko rôznych typov amerických buldogov, ktoré sa líšia vzhľadom, veľkosťou a potrebami. Ak hľadáte buldoga, je dôležité poznať rozdiely medzi jednotlivými typmi, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý bude pre vás najvhodnejší. Pre viac informácií o amerických buldogoch navštívte americanbulldog.org alebo akc.org .

Záver

Americký buldog je jedným z najobľúbenejších plemien psov na svete. Existuje však niekoľko rôznych typov amerických buldogov, ktoré sa líšia vzhľadom, veľkosťou a potrebami. Pozrime sa bližšie na 5 typov amerických buldogov: štandardný americký buldog, miniatúrny americký buldog, Olde English Bulldogge, americký buldog francúzskeho pôvodu a americký buldog anglického pôvodu. Ak hľadáte buldoga, je dôležité poznať rozdiely medzi jednotlivými typmi, aby ste si mohli vybrať ten, ktorý bude pre vás najvhodnejší.