Home PRÍBEHY Majitelia zobrali umierajúceho Staforda na výlet k moru

Majitelia zobrali umierajúceho Staforda na výlet k moru

1352
0

Fotografka Zhenia Bulawka sa so svetom podelila o smutný príbeh jej milovaného psa, ktorý prehral boj s rakovinou. Ešte pred jeho smrťou ho aj spolu s partnerom a ich ďalšími psami vzali na výlet k moru. Ich pes totiž miloval plávanie.

„Jeho najobľúbenejšia činnosť bolo plávanie v našom rodinnom bazéne. Nikdy však nebol pri mori a nevidel oceán.“ povedala Zhenia.

Pre rodinu to bol špeciálny výlet. Chceli si užiť posledné chvíle s Pánom Dukesom – tak sa ich pes volal. Celý výlet zachytili na fotky, aby si čo najlepšie zapamätali svojho miláčika.

Ako sami povedali, na pláž chodili nie len cez deň, ale aj v noci.

Zheniin partner Christian pre ňu vyrobil náramok, na ktorom sú dve psie hlavy. Jedna patrí Pánovi Dukesovi a druhá Ruby, ich druhému psovi. Tretí psík sa na náromok nezmestil.

Zhenia povedala, že Pán Dukes zomrel mesiac po tom, čo sa vrátili domov z výletu. Na svoj blog napísala: „Pán Dukes bol mojím najlepším priateľom. Bol tiež mojou múzou. Jeho chuť do života ma vždy veľmi inšpirovala. Bol tým najmúdrejším, najzábavnejším, najvernejším, najsilnejším a zároveň najcitlivenjším psom. To všetko zhrnuté v jednom krásnom Stafordovi. Zmenil môj život. Bude mi chýbať a nikdy naňho nezabudnem.“

Komentáre

komentárov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here